Фото без описуСтаном на 05 жовтня 2021 року на Старосинявщині збільшилася кількість випадків захворювань на корона вірус від початку пандемії, про це детальніше інформує заступник головного лікаря Старосинявського ЦПМСД Валентина Кицун: « Станом на 15:00 05.10.2021р. на Старосинявщині кількість хворих на COVID-19 від початку пандемії за даними КНП «Старосинявський ЦПМСД» становить - 1344 (+ 4 нових випадків) , 38 летальних, лікується 31 чол.( з них 3 дітей), з них госпіталізовано - 13 , 12- в Красилівську БПЛ, 1- в ХІЛ. Територіально: с. Адампіль - 8, смт Стара Синява- 2, с. Гречана - 1, с. Паплинці- 2.

Згідно Розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації від 05.10.2021р. #30 затверджена маршрутизація пацієнтів Старосинявської ОТГ, хворих або з підозрою на коронавірусну інфекцію COVID-19 в Старокостянтинівську БПЛ.

Лікується стаціонарно всього - 13. 18- амбулаторно, під наглядом сімейних лікарів. Територіально:смт Стара Синява - 2, с. Адампіль - 8, с. Заставці- 1,

с. Нова Синявка- 2, с. Паплинці -2, с. Цимбалівка- 1, с. Подоляни- 1, с. Пасічна -1; 1275 - одужали. Кількість летальних -38.

Бережіть себе та своїх рідних! Дотримуйтесь протиепідемічних вимог - носіть маску у громадських місцях, дотримуйтесь соціальної дистанції та гігієни рук.

При відчутті симптомів гострого респіраторного захворювання - звертайтеся за медичною допомогою.»

В Україні В Україні стрімко зростає кількість нових випадків коронавірусної хвороби серед дітей. Сьогодні цей показник сягнув позначки 918 осіб. 9 846 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 5 жовтня 2021 року. Зокрема, захворіли 918 дітей та 207 медпрацівників.

За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у Дніпропетровській (992), Харківській (940), Одеській (809), Запорізькій (667) та Донецькій (662) областях.

Ситуація з COVID-19 стає все більш непередбачуваною. «Уже всім зрозуміло, що ковід не підлягає ніяким прогнозам. Кожну хвилину у світі помирає 5 людей, і майже всі вони - невакциновані. Сьогодні реанімація Мечникова повністю перевантажена. У нас 25 хворих на ковід у дуже важкому стані. Люди хворіють сім’ями. Наразі у лікарні знаходиться 3 родини з важкою формою COVID-19», - зазначив Сергій Риженко, заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор. Лікар зауважив, що майже всі пацієнти у важкому стані - невакциновані, тому вкрай важливо своєчасно зробити щеплення, щоб вберегти себе і свою родину. Наразі в невакцинованих хворих на COVID-19 симптоми дуже важкі. Внаслідок хвороби страждають не тільки легені, але й нирки. Частина пацієнтів потребує переходу на діаліз.

Бережіть себе! Будьте здорові!

За оперативною інформацією Старосинявської ТГ.