Фото без описуПогожі жовтневі дні сприяли проведенню благоустрою доріг та територій сіл громади. Завершився поточний ремонт сільських вуличних доріг села Пилявка. У співпраці селищного голови Віталія Здебського із керівництвом ТОВ «ЕНСЕЛКО-АГРО» компанії КЕРНЕЛ, що працюють на землях села, вдалося оперативно вирішити питання благоустрою доріг.

Щебеневу суміш фракції 0-40 в кількості 400 тонн надало на умовах соціального партнерства ТОВ "ЕНСЕЛКО-АГРО" (керівник Огуй Олександр Володимирович, заступник - Анатолій Лисенко (ТОВ «ЕНСЕЛКО-Захід»)), послуги автомобільним транспортом з перевезення щебеневої суміші на умовах соціального партнерства здійснено ТОВ «ЕНСЕЛКО-АГРО», перевізник КП «Старосинявський комунгосп».

Здійснено грейдерування та планування вулиць у селі Пилявка: Богдана Хмельницького, Центральна, Кармелюка, у селі Карпівці: Першотравнева, Жовтнева.

Спільними зусиллями активної роботи на користь жителів зроблено ще одну корисну справу з покращення благоустрою.

Прес-служба ТГ.