Новини та події Старосинявської громади

Кошти повинні бути спрямовані тільки за цільовим використанням!

Контроль за цільовим використанням державної допомоги при народженні дитини здійснюється працівниками Старосинявського ЦСССДМ відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 623 від 30.10.2014р. «Про внесення змін до деяких постанов КМУ щодо функціональних обов’язків державного соціального інспектора».

13:19 16.03.2020

Децентралізація в Конституції: Олександр Корнієнко анонсував важливу зустріч з місцевим самоврядуванням

В Україні триває робота з підготовки змін до Конституції України, які закріплять реформовану систему місцевого самоврядування та  територіальної організації влади, децентралізацію владних повноважень. Пропозиції місцевого самоврядування, підготовлені в ході регіональних публічних дискусій, обговорили сьогодні у колі науковців, конституціоналістів, народних депутатів України, експертів та лінгвістів.

13:13 16.03.2020

ВИХОВАНЦІ СПОРТИВНОГО КЛУБУ «САМСОН» ЗНОВУ ЗІЙШЛИ НА П’ЄДЕСТАЛ ПОШАНИ

28-29 лютого поточного року в м. Городок відбувся чемпіонат області з класичного пауерліфтингу серед усіх вікових груп, змагання організовані управлінням молоді та спорту облдержадміністрації і федерацією пауерліфтингу Хмельницької області. Будівля спортивного комплексу «Епіцентр» зібрала у своїх стінах більше 110 найсильніших спортсменів із області.

16:46 15.03.2020

У ДЕНЬ ДОБРОВОЛЬЦЯ НА СТАРОСИНЯВЩИНІ

Пам'ять полеглих за Україну завжди буде світлою… На Старосинявщині з ініціативи громадської організації «Старосинявська спілка учасників АТО», військовослужбовці, працівники органу місцевого самоврядування, рідні загиблих воїнів АТО та громадськість пройшли пам’ятною ходою центром селища і поклали квіти до пам’ятних стел та пам’ятників загиблих на Сході України.

16:29 13.03.2020

ПРОВЕДЕНО ЧЕРГОВУ 61-шу СЕСІЮ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

04 березня в сесійному залі відбулося пленарне засідання 61-ої чергової сесії селищної ради, яке відкрив та провів селищний голова Віталій Здебський. Для роботи в сесії зареєструвалося 20 депутат із 26. Згідно до Регламенту селищної ради, перед розглядом питань порядку денного сесії, депутати обрали лічильну комісію в складі трьох чоловік. До складу комісії увійшли депутати Володимир Кондратюк, Марія Омельчак, Віра Котик. Головою лічильної комісії обрано Володимира Кондратюка.

10:11 13.03.2020

СВЯТО ВЕСНИ У ЗАЛІССІ

У Заліссянському сільському будинку культури відбулися урочисті заходи, присвячені 8 березню – Міжнародному жіночому дню та визволенню рідного села, котрі організувала директор місцевого будинку культури Лариса Тодорова. Ці березневі дні є особливими: історичні події рідного краю переплітаються із весняним днем, присвяченим жінці, ніжності, матері…

15:43 10.03.2020