ФОТО

90-а річниця пам’яті жертвам голодомору 1932-33 років…

У суботу 25 листопада 2023 року  у центрі селища  Стара Синява біля Меморіалу пам’яті  жертвам  Голодомору 1921-23р.р., 1932-33 років  відбувся   захід до Дня пам’яті 100-тій та 90-ій річниць жертв голодомору із запалення свічок та покладанням квітів.

ФОТО

Кожен день пише історію… допомоги нашим бійцям

21 листопада Україна відзначила День Гідності і Свободи, який вже 10 років відомий в історії держави, як день боротьби українського народу за право, законність та незалежність країни.

ФОТО

Провели ремонт вуличної дороги в Іванківцях

Складні часи воєнного стану в країні обумовлюють діяльність програм розвитку селищної ради, оскільки фінансування з місцевого бюджету в основному спрямовується на допомогу ЗСУ, утримання об’єктів критичної інфраструктури, захищені статті… Тому питання ямкового ремонту доріг, благоустрою цього року  вирішувалося в рамках соціальних угод селищної ради з агропідприємствами, спільними зусиллями старост громади та самих жителів.

ФОТО

За вічний спочинок Героїв молилися жителі громади

Сьогодні  на центральній площі селища біля Стели пам’яті Героям відбулася поминальна служба із вшанування світлої пам’яті наших земляків - військових Героїв, які загинули в російсько-українській війні. 

«Місто Добра»

Благодійний фонд «Місто Добра» хоче повідомити, що 20 листопада 2023 року на території центру «Місто Добра» розпочав функціонувати реабілітаційний центр та хоспіс для дітей з інвалідністю та дітей, які потребують паліативного піклування. Всі послуги в реабілітаційному центрі та хоспісі надаваються безкоштовно.

ФОТО

Працювали постійні депутатські комісії

У селищній раді завершили роботу постійні депутатські комісії, котрі розглянули усі питання, що запропоновано винести на розгляд 45-ої чергової сесії селищної ради.

ВАЖЛИВО

Холокост 1932-33 років. Загальнонаціональна хвилина мовчання

В останню суботу листопада Україна традиційно вклоняється усім вбитими голодом у роки геноциду. Загальнонаціональним заходом до Дня пам'яті жертв голодоморів є хвилина мовчання. Припинивши на хвилину розмови 25 листопада 2023 року о п’ятнадцятій годині, ми виразимо скорботу та глибоку пошану загиблим від геноциду 1932 – 1933 років.