Новини та події Старосинявської громади

ПРОВЕДЕНО ПРОФІЛАКТИЧНІ БЕСІДИ

Відповідно до Закону України  «Про соціальні послуги», постанови КМУ від 21.11.2013 року №896 «Про затвердження порядку виявлення сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах, надання їм соціальних послуг та здійснення соціального супроводу таких сімей (осіб)» працівниками Старосинявського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Старосинявської селищної ради 10 вересня 2018 року здійснено виїзд в с.Мшанець, с. Цимбалівка та с. Гончариха.

16:30 11.09.2018

Цілодобово в режимі «онлайн» громадянам доступні 14 е-послуг

Держархбудінспекцією України спільно з Державним агентством з питань електронного урядування запущено низку електронних сервісів надання адміністративних послуг у сфері містобудівної діяльності. На сьогодні цілодобово в режимі «онлайн» громадянам та бізнесу доступні 14 е- послуг у будівництві.

16:57 07.09.2018

ТРИВАЮТЬ РОБОТИ З РЕМОНТУ ВУЛИЧНИХ ДОРІГ

Капітальний ремонт дорожнього покриття вулиць Шкільної, Центральної, Олеся Гончара в селі Адампіль триває.  ТОВ «Хмельницькагропроект» розроблено технічну документацію – робочі проекти капітального ремонту дорожнього покриття.

16:40 06.09.2018

«Чужих Дітей Не Буває», або як захистити економічні права найменших жителів

Доброго дня, пане Міністре! Скажіть, чи це правда, що ви добилися підвищення аліментів для дитини? Бо я отримувала по 930 гривень, хоча добре знаю, що батько мого сина міг би сплачувати більше. Ці гроші дуже потрібні нашим дітям, бо тих копійок, які ми отримуємо зараз, ні на що не вистачає.

17:48 05.09.2018

ПЕРШИЙ ДЗВІНОК ЗАКЛИКАВ ДО НАВЧАННЯ

І знову  першовересень зібрав на святкову лінійку дітей, батьків, гостей у школах громади. І це не дивно. Адже за традицією це  велике свято — День знань. Саме сьогодні  кожна шкільна сім'я приймає поповнення — учнів 1-го класу. Вони по праву зайняли почесне місце на святково-урочистій  лінійці.

15:46 04.09.2018

СВЯТО В КАЛЕНДАРІ: ДЕНЬ ПІДПРИЄМЦЯ

У залі адмінбудинку відбулися урочисті заходи з нагоди Дня підприємця, на які прийшли успішні підприємці Старосинявщини, працівники селищної ради, райдержадміністрації, депутати селищної ради. Артисти районного будинку культури Анатолій Лотишко, Ніла Лотишко та Зоя Ткачук вітальними словами відкрили свято і запросили до слова голову громади Віталія Здебського, першого заступника голови райдержадміністрації Юрія Гурина, голову районної ради Василя Франчука.

14:10 31.08.2018

В АДАМПОЛІ РОЗПОЧАТО КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ДОРІГ

Капітальний ремонт дорожнього покриття вулиць Шкільної, Центральної, Олеся Гончара в селі Адампіль успішно розпочато. ТОВ «Хмельницькагропроект» розроблено технічну документацію – робочі проекти капітального ремонту дорожнього покриття. Селищний голова Віталій Здебський виїхав на об’єкти, де тривають роботи.

15:25 30.08.2018

СЕРПНЕВА ПЕДАГОГІЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ - 2018

За давньою традицією щороку збирається дружня педагогічна родина в залі районного Будинку культури перед початком нового навчального року. І цьогоріч у переповненій залі педагоги заслухали детальний аналіз роботи освітян Хмельниччини, про що інформував проректор з науково-методичної роботи Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Олександр Попик; ознайомилися зі звітом роботи освітянської галузі Старосинявської громади за 2017-2018 навчальний рік, про що повідомив начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету селищної ради Олександр Пузирук.

17:20 29.08.2018