Новини та події Старосинявської громади

ОПЕРАТИВНО: В УМОВАХ КАРАНТИНУ

На сьогодні ситуація щодо профілактики та запобігання вірусу COVID-19 на Старосинявщині залишається стабільною. Селищним головою Віталієм Здебським проведено переговори із керівниками агроформувань: ТОВ « Поділля Агропродукт», ФГ «Вікторія», СГК «Воля», ФГ «Манзюк», ФГ «Велес-Агро-М», ФГ «Пасічна», СФГ «Поділля», ПП«Сьомаківське», АП НВП «Візит», ФГ «Новосинявське», ТОВ «Агроінвестзерно», ТОВ «Хмільницьке», ТОВ «ЕлеваторБудІнвест», ТОВ СП «Нібулон», ПАТ «Хмельницькрибгосп», ПП "Іква-Агро" та ТОВ «ЕнселкоАгро» щодо надання посильної допомоги для придбання необхідних засобів індивідуального захисту та засобів дезінфекції для медичних працівників КНП «Старосинявського ЦПМСД» та КНП «Старосинявська ЦРЛ» та відправлено офіційні листи.

17:43 25.03.2020

ДАВАЙТЕ СПІЛЬНО ПІДТРИМАЄМО!

Старосинявська селищна рада звертається до усіх керівників сільськогосподарських та промислових підприємств, фермерів і підприємців з проханням за вашим бажанням надати додаткову посильну допомогу працівникам служб оперативного реагування. Наразі сформовано службами оперативного реагування відповідні потреби – дивитися ТУТ.

18:05 24.03.2020

ОПЕРАТИВНО ПРО ОСНОВНЕ

Ситуація щодо профілактики та запобігання вірусу COVID-19 не може не хвилювати усіх жителів громади. На сьогодні в Україні зафіксовано 84 випадки коронавірусної хвороби COVID-19. За даними Центру громадського здоров’я, станом на 10:00 24 березня в Україні 84 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 3 летальні, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні. За добу зафіксовано 11 нових випадків. На Старосинявщині станом на 24.03.2020 р. зафіксовано лікарями КНП «Старосинявського ЦПМСД» за добу 15 хворих на ГРВІ: 12 дорослих та 3 дітей, бронхопневмонією хворіє один хворий, котрий знаходиться на амбулаторному лікуванні.

17:52 24.03.2020

ОПЕРАТИВНО ПРО СИТУАЦІЮ: НАСТУПНІ НАШІ КРОКИ – ОБ’ЄДНАТИ ЗУСИЛЛЯ

Сьогодні на розширеній нараді із селищним головою Віталієм Здебським відверто обговорено хвилююче питання – об’єднання усіх можливих зусиль для покращення ситуації щодо забезпечення відповідними засобами захисту лікарів, пацієнтів та інших жителів громади від COVID-19.

18:24 23.03.2020

ВІДПОВІДАЛЬНИМИ ЗА РЕЗУЛЬТАТИ НАВЧАННЯ ОН-ЛАЙН Є БАТЬКИ

У зв’язку із ситуацією, що склалася із карантинними заходами із запобігання поширення інфекції коронавірусу, уже другий тиждень учні та вихованці закладів загальної середньої освіти громади охоплені дистанційним навчанням. Дистанційне навчання проводиться на освітній платформі у вигляді презентацій, конспектів уроків, які є у доступні он-лайн.

16:38 23.03.2020

ГУРТУЙМОСЯ РАЗОМ, НАЙМЕНША ВАША ДОПОМОГА ВРЯТУЄ ЖИТТЯ

Шановні жителі громади! Вважаю за свій обов’язок інформувати вас та застерегти, щоби дотримувалися карантинних і профілактичних заходів, берегли себе, своїх рідних, близьких і своє здоров’я. До мігрантів звертаюся з великим проханням бути вдома і витримати терміни карантину. На жаль, лікування немає від COVID-19, але у всіх є шанс і можливість вберегтися від цього вірусу!

19:28 21.03.2020

НАШІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ОФІЦЕРИ ГРОМАДИ ОПЕРАТИВНО РОЗКРИЛИ ЗЛОЧИН

Сьогодні о 06:23 год. на лінію «102» надійшло повідомлення від власниці продуктового магазину у с. Паплинці, про те, що невідома особа, шляхом пошкодження вікна та грат проникла в продуктовий магазин, що в с. Паплинці по вул. Жовтнева Старосинявського району, звідки викрала продукти харчування.

16:19 20.03.2020

В селищній раді працювала депутатська комісія

Сьогодні відбулося засідання постійної комісії з питань регламенту, прав людини, законності, депутатської діяльності і етики та планування фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, яке відкрив та провів голова комісії Олег Лучіцький. Участь в роботі комісії взяли шість членів комісії із десяти, секретар селищної ради Наталія Гарник , заступник начальника управління фінансів виконавчого комітету селищної ради Інна Гноянко, головний спеціаліст відділу освіти, молоді, спорту, культури виконавчого комітету Старосинявської селищної ради Петро Скригунець.

15:53 20.03.2020

ПІДТРИМАЛИ СУЧАСНИЙ ПРОЕКТ

Селищним головою підтримано сучасний проект «Поліцейський офіцер громади», як новий формат роботи дільничного офіцера поліції, котрий передбачає його постійну присутність на території громади, тісну співпрацю з населенням, підзвіт­ність ОТГ. Національна поліція забезпечує офіцера заробітною платою, формою, табельною зброєю, камерою та планшетом, та автомобілем в залежності від фінансування.

14:36 20.03.2020