Новини та події Старосинявської громади

З нагоди Міжнародного дня музики в рамках тижня музики для дітей та юнацтва в Старосинявській музичній школі відбувся концерт

У 1975 році, 1 жовтня ЮНЕСКО заснував Міжнародний день музики — свято, що об’єднує серця всіх, хто пише, грає, співає або просто не уявляє ні дня свого життя без музики. Без музики нам залишатися надовго не можна! Музика — це міжнародна мова, що зрозуміла всім. Вона може підбадьорити, підняти настрій, налаштувати на робочий лад, допомогти розслабитися, подумати, вона може все. А люди, які з набору нот створюють справжні музичні шедеври, — і зовсім всемогутні. Складно уявити, як з окремих звуків з’являються мелодії, здатні розтопити навіть найчерствішу душу.

15:35 09.10.2018

Традиційно в першу неділю жовтня Україна відзначає День вчителя.

З нагоди Дня працівників освіти  у районному будинку культури відбувся святковий концерт, присвячений працівникам однієї із найблагородніших професій – педагогам.  У святково вбраній залі зібралися представники педагогічних колективів району – директори шкіл, завучі, вчителі, методисти, вихователі дитячих садочків, працівники закладів позашкілля а також учні.

15:26 05.10.2018

СТОП БУЛІНГ !

За досліжденнями UNICEF в Україні 80% дітей рано чи пізно стають жертвами булінгу. Україна - в першій десятці країн Європи за його поширеністю з-поміж 11-15-річних школярів.

15:26 03.10.2018

Фонд соціального страхування України з 1 жовтня запроваджує нову систему фінансування страхувальників.

З метою зменшення ризику затримок у виплаті матеріального забезпечення застрахованим особам та збільшення контролю за дотриманням роботодавцями прав застрахованих осіб, правлінням Фонду було прийнято Постанову №12 «Про затвердження порядку фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою праце-здатності та окремих виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України».

09:14 02.10.2018

ПРО ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ ТОРГІВЛІ НА РИНКУ, І НЕ ТІЛЬКИ…

У малому  залі засідань селищної ради   відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Старосинявської селищної ради. Заступник голови комісії  Оксана Бондарчук відкрила засідання, на яке прибуло  7   членів комісії із 11.Секретар адміністративної комісії  Галина Паращина ознайомила присутніх із змістом протоколів та характеристиками на правопорушників.

14:21 28.09.2018

З метою соціальної підтримки сімей - виїзди в села Паплинці та Мисюрівка

Кожна родина  становить цінність для суспільства, чим міцніша сім’я, тим  надійніший фундамент  держави. Старосинявський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  завжди стоїть на захисті інтересів дітей, які виховуються в різних сім’ях.

16:07 27.09.2018

370 РОКІВ МИНУЛО З ДНЯ ВЕЛИЧНОЇ ІСТОРИЧНОЇ ПОДІЇ – БИТВИ ПІД ПИЛЯВЦЯМИ

Овіяна сивою давниною Пилявецька земля зустрічала своїми просторами вихідців давнього козацтва, представників з усіх-усюд - різних куточків України. У с. Олексіївка відбувалося триденне козацьке свято "Твоєї пресвятої волі вовіки буде слава золота", присвячене 370-й річниці Пилявецької битви 1648 року.

17:11 25.09.2018

ВІДБУЛАСЯ 39-та СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

У сесійному залі проходило пленарне засідання 39-ої чергової сесії селищної ради, яке провів селищний голова Віталій Здебський за участю 22 депутатів селищної ради.

17:02 21.09.2018

ГРОМАДА ВІТАЛА ДІЛЬНИЧНОГО З НОВИМ АВТОМОБІЛЕМ

У центрі с.Сьомаки відбулася урочиста година вручення нового автомобіля дільничному офіцеру поліції Старосинявського відділення Старокостянтинівського ВП ГУНПУ Олександру Леонідовичу Майданевичу.

17:49 19.09.2018

З НАГОДИ 370-ої РІЧНИЦІ ПИЛЯВЕЦЬКОЇ БИТВИ

Як буде відзначено пам’ятну дату 370-у річницю Пилявецької битви на Старосинявщині? Про це обговорювали під час розширених засідань оргкомітету в Старосинявській селищній раді з нагоди проведення  та організації заходів з цієї нагоди.

17:33 19.09.2018