Новини та події Старосинявської громади

ПРОВЕДЕНО ПОЗАЧЕРГОВУ 62 - гу СЕСІЮ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Сьогодні у сесійному залі відбулося пленарне засідання 62-ої позачергової сесії селищної ради, яке відкрив та провів селищний голова Віталій Здебський. Для роботи в сесії зареєструвалося 19 депутатів селищної ради із 26, керівники структурних підрозділів та комунальних установ селищної ради.

15:38 06.03.2020

Відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради

Сьогодні у залі засідань адмінбудинку відбулося засідання виконавчого комітету Старосинявської селищної ради. Засідання відкрив та провів селищний голова Віталій Здебський. Члени виконавчого комітету розглянули рішення «Про схвалення проекту рішення сесії «Про внесення змін до селищного бюджету на 2020рік».

15:21 06.03.2020

Відбулось засідання спілки учасників АТО

6 березня в читальному залі центральної районної бібліотеки відбулось чергове засідання громадської організації «Старосинявська спілка учасників АТО». В засіданні взяли участь заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Світлана Лакуста, в.о. начальника відділу земельних відносин виконавчого комітету селищної ради Дмитро Осадчук, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Михайло Косташ.

13:50 06.03.2020

ЛІКВІДОВУЮТЬ НАСЛІДКИ СТИХІЇ

У зв’язку із лютневою стихією пошкоджено дах із металопрофілю Старосинявського ДНЗ «Теремок» в мікрорайоні Цукрозаводу. Селищний голова Віталій Здебський із робочою групою виїжджали на місце події. Селищний голова Віталій Здебський, перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій Карпушин, начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури виконкому селищної ради Олександр Пузирук, завідувач робочої групи відділу освіти Віктор Дунець виїжджали на об’єкт – дитячий навчальний заклад «Теремок» - де внаслідок стихії було пошкоджено 40 кв м металопрофілю на даху приміщення.Стихія нанесла близько 9тисяч гривень збитків.

12:00 06.03.2020

Відбулось засідання виконавчого комітету

5 березня відбулось засідання виконавчого комітету Старосинявської селищної ради, яке провів перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій Карпушин.

15:22 05.03.2020

ЧИСТОТА ТЕРИТОРІЙ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ЛЮДЕЙ…

За підтримки селищного голови Віталія Здебського стихійне сміттєзвалище біля в’їзду у село Пилява ліквідовували виконуюча обов’язки старости сіл Пилява, Олексіївка, Олександрівка, Миколаївка, Вишневе Любов Назаренко, депутат селищної ради, із працівниками Пилявської місцевої пожежної охорони (керівник Володимир Григоришин), залучивши техніку МПК.

13:56 02.03.2020

НАШІ ЛИЖНИКИ НА ЧЕМПІОНАТІ ОБЛАСТІ

Цьогорічна зима не радувала старосинявців сніжною та морозною погодою. Але в період, коли загальноосвітні заклади району знаходились на карантині, учні-спортсмени Пилявської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – школи сприяння здоров’ю і козацькому гарту відділення «Лижних гонок» Старосинявської ДЮСШ, наполегливо готувались до Чемпіонату області з лижних перегонів.

14:40 28.02.2020