Новини та події Старосинявської громади

СУПЕРЧИТАЧ СТАРОСИНЯВЩИНИ

З метою популяризації культури читання серед дітей, виховання нового покоління – успішних молодих людей, з розвинутими комунікативними навичками, критичним мисленням, соціалізованих та самореалізованих завдяки читанню, які прагнуть розвиватися та покращувати суспільство, у читальній залі бібліотеки зібрались юні книголюби на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2020»

13:39 20.03.2020

Зариблено водосховище «Христосів»

Сьогодні члени Старосинявської районної організації Товариства мисливців і рибалок (УТМР) за участю голови РО УТМР Валерія Остапця, селищного голови Віталія Здебського, голови ревізкомісії РО УТМР Володимира Трегуба, секретаря ревізкомісії РО УТМР Олега Лучіцького, єгеря Миколи Дацкова провели зариблення водойми «Христосів».

10:10 20.03.2020

ПРО НАС ПИШУТЬ: Урок з інвестицій Старосинявської ОТГ

У лютневому випуску - 2020 обласної громадсько-політичної газети захисту подолян «ПОДІЛЬСЬКІ ВІСТІ»: під авторством Союзу промисловців і підприємців, об’єднання організацій роботодавців Хмельницької області проаналізовано ситуацію на території Старосинявської ОТГ щодо інвестицій та роботи селищного голови. До вашої уваги представляємо текст статті.

11:50 19.03.2020

До уваги жителів громади!

На виконання протокольного доручення засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Старосинявської райдержадміністрації від 16.03.2020р. з метою оперативного реагування для проведення подальших профілактичних дій Старосинявська селищна рада просить інформувати про осіб, які прибули з-за кордону, вказавши ПІП та адресу проживання цих осіб за тел. 068-43-05-402.

15:13 18.03.2020

ЯК ГОТОВІ МЕДИЧНІ ЗАКЛАДИ ЗАПОБІГТИ COVID-19?

З метою запобігання поширення коронавірусу на території Старосинявської ОТГ введено карантинні заходи. У приміщенні КНП «Старосинявська центральна районна лікарня» створено обсерватор згідно вимог МОЗ, закуплено за кошти селищного бюджету необхідні засоби, про що сьогодні обговорено із головним лікарем Віталієм Макогонським під час зустрічі із заступниками селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрієм Карпушиним та Світланою Лакустою. (ВІДЕО)

17:34 17.03.2020

ОБЕРЕЖНО! КАРАНТИН!

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ! У зв’язку із карантинними заходами із запобігання коронавірусу COVID-19 у Старосинявській селищній раді із 17.03.2020р. прийом громадян здійснюється виключно в телефонному та електронному режимі:

13:59 17.03.2020

СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ПРО ЗРОБЛЕНЕ ДЛЯ ПРОФІЛАКТИКИ COVID-19

Коронавіруси – це велика родина респіраторних вірусів, що можуть спричиняти захворювання: від звичайної застуди до тяжкого гострого респіраторного синдрому. У світі реєструють COVID-19. Станом на 16.03.2020р у зв’язку з епідемією поширення коронавірусу COVID-19 Старосинявською селищною радою розроблено ряд заходів.

17:30 16.03.2020

СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА ПРОВІВ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

У селищній раді відбувся прийом громадян, який провів селищний голова Віталій Здебський. На прийомі побувало 12 жителів громади, які зверталися із актуальними питаннями сьогодення та особистими питаннями:

16:13 16.03.2020

Підтримати духом наших військових…

Війна на Сході України ятрить рани українців із 2014 року… Час невблаганно летить вперед, залишаючи спогади: події, факти і важкі військові будні, які до сьогодні тривожать не тільки самих бійців, а й рідних. Жителі Старосинявщини, керівники та працівники органів місцевого самоврядування, організацій та установ району ще у 2014 році організувалися і підтримували своїх земляків-військових на передовій чим могли. Закупляли усе необхідне: ліки, одяг, продукти харчування, бронежилети, взуття, поповнювали телефони та ін. і передавали та доставляли на передову.

15:40 16.03.2020

Служба підтримки сімей відвідала 56 сімей

Пріоритетними напрямками діяльності Старосинявського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Старосинявської селищної ради є забезпечення соціальної підтримки та надання соціальних послуг сім’ям із дітьми, які опинились в складних життєвих обставинах.

14:17 16.03.2020