Запроваджено Графік аварійних відключень ВАЖЛИВО

Запроваджено Графік аварійних відключень

Дозволена величина навантаження на Хмельницьку область є недостатньою. Ліміт залишився на тому ж рівні, що й на вихідних, а обсяг споживання зростає. Для того, щоб не перевищити дозволений ліміт, окрім погодинних відключень, у частині районів електричних мереж запроваджено Графік аварійних відключень. Графік аварійних відключень буде застосовуватися не цілодобово, тільки в періоди пікового навантаження.

«Соборність – це єдність і злагода» ФОТО

«Соборність – це єдність і злагода»

20 січня 2023 року  в читальному залі комунального закладу «Старосинявська центральна бібліотека Старосинявської селищної ради» відбулася історична година до Дня Соборності України під назвою «Соборність – це єдність і злагода».

Світла пам'ять Герою - нашому земляку Сергію Гончаруку ВАЖЛИВО

Світла пам'ять Герою - нашому земляку Сергію Гончаруку

У боях за Україну героїчно загинув  ГОНЧАРУК Сергій Володимирович на Бахмутському напрямку  Донецької області. Сергій Гончарук  народився  22 серпня  1981 року в селищі Стара Синява  Старосинявського району, Хмельницької області.

Україна у нас одна! ФОТО

Україна у нас одна!

22 січня 2023 року  країна відзначає 104-ту річницю проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки – День Соборності України.

50 дітей отримали подарунки з нагоди новорічно-різдвяних свят ФОТО

50 дітей отримали подарунки з нагоди новорічно-різдвяних свят

За підтримки депутата Старосинявської селищної ради  Андрія Сопрука понад 50 дітей з родин, котрі знаходяться у складних життєвих обставинах, проживають на території громади, отримали подарунки з нагоди новорічно-різдвяних свят.

Сьогодні  330-та доба війни в Україні… ВАЖЛИВО

Сьогодні 330-та доба війни в Україні…

Шановні мешканці громади! Ситуація станом на  19 січня  2023 року на території Старосинявської громади контрольована.  Сьогодні  330-та доба війни в Україні.

Стали донорами понад 60 старосинявців ФОТО

Стали донорами понад 60 старосинявців

17 січня 2023 року в  КНП «Старосинявська багатопрофільна лікарня»  відбувся забір крові виїзною бригадою з Хмельницького центру служби крові для поранених військових ЗСУ. Підтримати захисників України прийшли 66  жителів громади.

Бережіть свій дім від пожеж! ФОТО

Бережіть свій дім від пожеж!

Напередодні великого свята різдвяно-новорічного циклу Водохреща, яке християни відзначають 19 січня щороку,  працівники 34-ої державної пожежно-рятувальної частини 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області (смт Стара Синява)  спільно із старостою Віталієм Синицею працювали із жителями села Нова Синявка. Провели виїзні рейди з метою роз’яснювальної роботи серед  населення Старосинявської громади та розповіли як дотримуватися правил протипожежної безпеки під час опалювального сезону – поводження з пічним опаленням, запобігти  чадному газу та у разі відключень електроенергії – роботи з генераторами.