Фото без описуЗа підтримки депутата Старосинявської селищної ради  Андрія Сопрука понад 50 дітей з родин, котрі знаходяться у складних життєвих обставинах, проживають на території громади, отримали подарунки з нагоди новорічно-різдвяних свят.

Організували  акцію підтримки працівники Старосинявського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  селищної ради  (в.о. директора Старосинявського ЦСССДМ Інна Шуляк).

Подарунки придбано за сприянням депутата селищної ради Андрія Сопрука, котрий закупив  подарункові набори солодощів,  та нашого земляка  Олександра Стояна, представника міжнародної  благодійної організації «Stay Safe UA», який  передав  іграшки для дітей.

За сприянням поліцейських офіцерів громади подарунки доставили дітям в різні населені пункти Старосинявської територіальної громади.

За матеріалами Старосинявського ЦСССДМ