З метою надання медико-консультативної допомоги жителям віддалених сіл відбулися чергові виїзди сімейних лікарів у населені пункти об’єднаної громади.

Під час роботи лікарів оглянуто: 167 дорослих та 15 дітей, проведено діагностичні обстеження (щеплення від коронавірусу - 23, від дифтерії та правця – 21, від грипу- 1, визначення цукру крові - 25).  Крім того, без медичної допомоги не залишилися пацієнти, що за станом здоров’я не змогли з’явитися на прийом самостійно, в тому числі і діти.

Здійснено огляд хворих вдома – 29 пацієнтів. Всього здійснено 11 виїздів у села: Бабино, Дубова, Уласово-Русанівка, Теліжинці, Гречана, Липки, Йосипівка, Харківці,  Пишки, Ожарівка, Мшанець, Яблунівка, Цимбалівка, Лисанівці, Паньківці, Буглаї, Дашківці, Сьомаки, Паплинці, Гончариха, Іванківці, Пилявка, Карпівці.

Нагадуємо, що оновлено спільний графік спільних виїздів сімейних лікарів, лікаря-терапевта із фельдшерами на фельдшерсько-акушерські пункти та медичні пункти тимчасового базування сіл. (Додаємо ГРАФІК).

Не забувайте проходити обстеження, регулярно слідкуйте за станом здоров’я!

 КНП «Старосинявський ЦПМСД»