Працюємо кожен на своєму фронті – чергова поїздка на передову ФОТО

Працюємо кожен на своєму фронті – чергова поїздка на передову

Старосинявська громада  підготувала наступну допомогу захисникам на фронт.  Протягом вихідних селищний голова Віталій Здебський з волонтерами - старостою Юрієм Скакуном, Олегом Лучіцьким  зі Старосинявської громади  з’їздили на лінію фронту на східний напрямок, завезли передачі, поспілкувалися та передали захисникам необхідні речі для виконання бойових завдань.

Послуга з формування життєстійкості: що? де? коли? ВАЖЛИВО

Послуга з формування життєстійкості: що? де? коли?

Пілотний проєкт Міністерства соціальної політики України з формування життєстійкості набирає обертів: наразі триває процес залучення громад, а паралельно з цим проходить конкурс серед надавачів. Тож, зібравши докупи найчастіші запитання, що лунають як з боку представників територіальних громад, так і від потенційних надавачів, відповідаємо.

Різдвяні віншування у Пасічній ФОТО

Різдвяні віншування у Пасічній

Вчора 25 грудня, у день Різдва Христового, у Пасічнянській дитячій мистецькій школі  імені Петра Німця відбувся благодійний концерт, де колектив викладачів нашої школи віншував односельцям та гостям: Олійнику Василю Васильовичу (депутату Старосинявської селищної ради), Таєнчуку Віталію Павловичу (директору ДП ДГ "Пасічна"), Базелюку Анатолію Андрійовичу (старості сіл Пасічна, Гречана, Харківці, Рідкодуб) колядками та щедрівками. Піснеспіви лунали на добро, мир та благополуччя українському народові.

Щиро дякуємо механікам ФОТО

Щиро дякуємо механікам

Старосинявська селищна рада висловлює щиру подяку механікам, хто долучився до ремонту  автомобіля  для здійснення волонтерської поїздки  селищного голови та волонтерів на фронт в східному напрямку  23-24 грудня 2023 року.

Співпрацюємо для допомоги переселенців ФОТО

Співпрацюємо для допомоги переселенців

Старосинявська селищна рада висловлює подяку  благодійному фонду «Подільська перлина» за надані ліжка в кількості 25 шт. внутрішньо-переміщеним особам, які про живають у нашій громаді.

Відбулася зустріч із волонтерами ФОТО

Відбулася зустріч із волонтерами

У Старосинявській селищній раді відбулася зустріч  селищного голови Віталія Здебського з волонтерами, котрі ось днями повернулися з передової лінії фронту та  тими, хто постійно тримає руку на пульсі допомоги захисникам.

У день професійного свята енергетиків ФОТО

У день професійного свята енергетиків

Щороку 22 грудня в день зимового сонцестояння в Україні святкується День енергетика. Символічно, що свято співпадає з найкоротшим днем і найдовшою ніччю в році, коли робота енергетиків найбільш помітна.