Фото без описуСтаросинявська селищна рада висловлює щиру подяку механікам, хто долучився до ремонту  автомобіля  для здійснення волонтерської поїздки  селищного голови та волонтерів на фронт в східному напрямку  23-24 грудня 2023 року.

Впродовж 2022-2023 років цим автомобілем здійснено  більше 20 поїздок на лінію фронту, що дало змогу постійно підтримувати наших  військових-земляків та доставити  їм необхідні речі.

Наразі авто потребувало ремонту та підготовки в далеку дорогу. Оперативно вирішили питання механіки зі Старої Синяви Віталій Вікторович Карпович та Смолянюк Микола Петрович, завдяки чиїй праці автівка була належно підготовлена до поїздки.

Цими вихідними ми відвідали наших захисників  у Харківській області та передати їм  речі, які вкрай потрібні для виконання службових завдань на фронті.

Надійного оберегу вам і щирі слова вдячності за співпрацю!