Фото без описуСтаросинявська селищна рада висловлює подяку  благодійному фонду «Подільська перлина» за надані ліжка в кількості 25 шт. внутрішньо-переміщеним особам, які про живають у нашій громаді.

Як ніколи, ми розуміємо необхідність єднатися та підтримувати один одного. Дана гуманітарна допомога  ініційована Канадсько-Українською фундацією та Конгресом українців Канади.

Працівниками Старосинявського Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) організовано видачу необхідних речей ВПО та їхнім родинам.

Щиро вдячні за допомогу та підтримку в такий непростий час, за розуміння проблем внутрішньо-переміщених осіб та сердечно надану допомогу під час воєнного стану. Нехай добром повернуться до вас зроблені справи!

За матеріалами  Старосинявського Терцентру.