Фото без описуУ Старосинявській селищній раді відбулася зустріч  селищного голови Віталія Здебського з волонтерами, котрі ось днями повернулися з передової лінії фронту та  тими, хто постійно тримає руку на пульсі допомоги захисникам.

Селищний голова Віталій Здебський вручив подяки Хмельницької обласної ради, котрі передала голова облради Віолета Лабазюк, волонтерам та керівникам: Сергію Захаренку, директору ТОВ «ЕлеваторБуд Інвест» (С.Адампіль) (за постійне сприяння та надану допомогу військовим ЗСУ); учасникам АТО - приватному підприємцю Олегу Лучіцькому та голові Старосинявської спілки учасників АТО Віталію Бакуну, голові БФ «Перемога у Серці» Раїсі Туранській за високу громадську свідомість, підтримку ЗСУ та постійну діяльність на користь ЗСУ.

Також селищний голова вручив грамоти селищної ради та медалі – подяки захисникам-волонтерам БФ «Перемога у серці»: Сергію Кунцову, Мирону Лушнею, Надії Сердуніч та  Валентині Яцюк  за високу громадську свідомість, безкорисливість, повагу до українського народу й підтримку тих, хто захищає правду і проявляє справжній героїзм у дні боротьби за волю і єдність України, професійність у доставці допомоги в зони бойових дій.

Грамоти селищної ради чекають на волонтерів Громадської  організації "Волонтерський Центр "КАЛИНА", Оксані Дроздовській, Олександру Берлінському, Олександру Сапожніку та Володимиру Галишу, якого раніше теж було нагороджено Подякою Хмельницької обласної ради за волонтерство та цілеспрямовану чітку позицію, допомогу ЗСУ  в умовах воєнного стану.

Під час зустрічі  усі поділилися думками та  емоціями від поїздок на фронт, зосередили увагу на постійній роботі та  підтримці бійців на передовій.

За матеріалами зустрічі.