Відбувся конкурс перевізників ФОТО

Відбувся конкурс перевізників

У селищній раді відбулося засідання комісії по підготовці та проведенню конкурсу на перевезення  пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі Старосинявської територіальної громади.

Курс на Незалежність 2.0 - €20 тис. для твого бізнесу. ФОТО

Курс на Незалежність 2.0 - €20 тис. для твого бізнесу.

Сьогодні в адмінбудівлі відбулася зустріч з приватними підприємцями Старосинявської громади щодо участі у конкурсі «Курс на Незалежність», організований завдяки партнерству українського бізнесу та Уряду Німеччини, яку провели представники Агропромислового холдингу «Астарта-Київ».

У рамках проєкту «Гуманітарна допомога» ФОТО

У рамках проєкту «Гуманітарна допомога»

Старосинявська селищна рада підтримала проєкт «Гуманітарна допомога» від Благодійної організації «МБФ «Гелп Ас Гелп ЮА», в рамках якого надано підтримку 5-ом дітям із родин, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Сьогодні селищний голова провів особистий прийом громадян ФОТО

Сьогодні селищний голова провів особистий прийом громадян

Селищний голова Віталій Здебський провів особистий прийом громадян. На прийомі побувало  7-ро  осіб, які зверталися з приводу надання консультації  у вирішенні особистих і робочих питань. Розглянуто 3 особистих звернень, одне колективне.

Учасники бойових дій мають право на безоплатну правничу допомогу: куди звертатися та як можуть допомогти юристи НОВИНИ

Понад 10 тисяч ветеранів війни та військовослужбовців звернулися до системи безоплатної правничої допомоги від початку 2023 року. Серед поширених питань цієї категорії клієнтів – підстави звільнення з військової служби, порядок переведення до іншої військової частини, а також ті, що стосуються сімейних правовідносин, зокрема стягнення аліментів, розлучення, оформлення спадщини. Розповідаємо, як учасникам бойових дій отримати безоплатну правничу допомогу та в яких випадках може допомогти система БПД.

У ЦНАПі  видали перше посвідчення водія! ФОТО

У ЦНАПі видали перше посвідчення водія!

Маємо чудову новину! В нашому Центрі розпочато надання послуг сервісних центрів МВС. Зокрема, до нас можна звернутись для реєстрації нових транспортних засобів, а також для обміну посвідчення водія на право керування транспортними засобами (без складання іспитів), а також отримання нового посвідчення водія на право керування транспортними засобами замість втраченого чи пошкодженого.

Обговорили актуальні питання ФОТО

Обговорили актуальні питання

Селищний голова Віталій Здебський провів он-лайн  засідання виконавчого комітету, участь в якому взяло 29 членів виконкому.