Фото без описуСтаросинявська селищна рада підтримала проєкт «Гуманітарна допомога» від Благодійної організації «МБФ «Гелп Ас Гелп ЮА», в рамках якого надано підтримку 5-ом дітям із родин, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Селищний голова Віталій Здебський та начальник Служби у справах дітей селищної ради Віктор Данілкович відвідали діток та вручили рюкзаки з повним набором шкільного приладдя (зошити, альбоми, олівці, фарби, фломастери та ін.) для учнів початкових класів.  Подарунки  отримала кожна дитина: 2-є дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та 3 дітей, котрі опинилися у складних життєвих обставинах із сіл Нова Синявка, Пасічна, Дашківці.

Подарунки надано Службою у справах дітей Хмельницької обласної військової адміністрації за сприянням Благодійної організації «МБФ «Гелп Ас Гелп ЮА». Старосинявська громада щиро вдячна за підтримку і надану допомогу.

Служба у справах дітей селищної ради