Фото без описуСелищний голова Віталій Здебський провів он-лайн  засідання виконавчого комітету, участь в якому взяло 30 членів виконкому.

Розглянуто та прийнято позитивне рішення з питання «Про схвалення проєкту рішення «Про внесення змін до селищного бюджету Старосинявської селищної територіальної громади на 2023 рік», про що інформувала начальник управління фінансів виконкому селищної ради Інна Гноянко.

Основне обговорено фінансування по Програмі шефської допомоги Збройним Силам України, які розташовані на території Хмельницької області на 2023 рік (надання субвенції  для придбання запчастин, які будуть використані для ремонту бойової броньованої військової техніки (високомобільних багатоцільових колісних транспортних засобів НММWV-M1151 (M1151 A1W/B1, M998).   Рішення виконкому:  https://starosynjavska-gromada.gov.ua/docs/1502078/

Даний проєкт рішення розглянуто  сьогодні на  43-ій позачерговій сесії селищної ради та прийнято рішення.

Селищний голова Віталій Здебський подякував членам виконавчого комітету за оперативну злагоджену роботу та розуміння ситуації.

За матеріалами виконкому.