Відбулося засідання виконкому ФОТО

Відбулося засідання виконкому

Селищний голова Віталій Здебський провів  засідання виконавчого комітету, участь в якому взяло 29 членів виконкому.

29 вересня — Всесвітній день серця ВІТАННЯ

29 вересня — Всесвітній день серця

Постійна емоційна напруга та стрес характерні для реалій сучасності. Через це може зростати ризик розвитку серцево-судинних захворювань, зокрема, підвищуватись артеріальний тиск та рівень цукру у крові. Крім того, на нервовому ґрунті може відбуватися порушення ритму серця та розвинутись стенокардія, статися інфаркт чи гіпертонічний криз.

375-а річниця  битви під Пилявцями ФОТО

375-а річниця битви під Пилявцями

Історична дата 1648 року – дата переможної війни  українського козацтва на Пилявецькому полі під супроводом Гетьмана України Богдана Хмельницького. 375 років минуло з того часу…

«Україна бажає миру» ФОТО

«Україна бажає миру»

У Міжнародний День Миру - 21 вересня, працівники Старосинявського ЦБК «Ритм» провели благодійний концерт «Україна бажає миру» на підтримку ЗСУ України. Захід відбувся Івківському сільському клубі.

У рамках співпраці з громадськістю ФОТО

У рамках співпраці з громадськістю

У рамках Всеукраїнського тижня громадянського суспільства поліцейськими офіцерами громади проведено зустріч із представниками освіти, громадськості та комунального підприємства «Старосинявський комунгосп» Старосинявської селищної ради. Мета зустрічі -  створити безпечне середовище в житті громади та здобуття довіри людей.