Фото без описуЗа Україну  віддав своє життя на території  Запорізької  області житель  села Лисанівці Віталій Ніколов, виконуючи бойове завдання.

Завтра, у суботу,  23 вересня 2023 року, оголошено днем жалоби на території Старосинявської територіальної громади у зв’язку з прощанням із загиблим Героєм –  Віталієм НІКОЛОВИМ.

Завтра, у суботу, 23.09.2023р. близько  09.00 похоронна процесія буде рухатися   із м.Хмельницького до  Лисанівці. Прохання створити «живий коридор» із 10.00 по маршруту: 10.00 – Лисанівці.

Прощання з Героєм відбудеться завтра, у суботу  23.09.2023р. та  близько  10.30  за адресою: с.Лисанівці, вул. Олеся Гончара, буд.№ 50,  та у місцевому храмі Дмитра Солунського близько 11.00.

Поховання відбудеться  на місцевому кладовищі села  Лисанівці.

Старосинявська громада глибоко сумує з приводу смерті Героя, висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким.

Світла пам'ять Герою!