Юні таланти громади взяли участь у понад 35 музичних конкурсах

Викладачі та учні КЗ «Старосинявська дитяча музична школа»  та Пасічнянської музичної школи ім.П.Німця регулярно протягом року  активно працювали над вдосконаленням музичного мистецтва вихованців мистецьких закладів громади та взяли участь  у регіональних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах, досягаючи високих результатів, здобувши призові місця.

З побажаннями мирного неба та перемоги…

Старосинявська громада ось днями знову відправила черговий транш допомоги нашим захисникам. Продовжуємо працювати в тилу для всебічної підтримки українських захисників. За сприянням  селищної ради та активної підтримки жителів Старосинявської громади, старост населених пунктів   передали бійцям необхідні речі.

Будьте обережні на льоду!

Зимові дні приходять до нас із різними температурними режимами: то плюс, то мінус. Відповідно довкілля вимагає дотримання певних правил перебування людей на вулиці… Працівники 34-ої державної пожежно-рятувальної частини 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області (смт Стара Синява) працювали із жителями села Нова Синявка, роз’яснюючи основні правила поводження на льоду.

Святкова година для вихованців центру «Надія»

Взимку є чимало свят, на які чекають і дорослі, і діти – цикл новорічно – різдвяних свят. І цей святковий період починається з визначного грудневого дня – Дня Святого Миколая, коли діти згадують усі свої добрі вчинки, пишуть листи Святому Миколаю та одержують солодощі і бажані подарунки.

У день працівників архівних установ

Кінець грудня  ознаменувався  святковою датою для архіваріусів Старосинявської громади – відзначенням професійного свята.  З цієї нагоди перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Попик вручив грамоти селищної ради колективу комунальної установи «Трудовий архів» (завідувач Людмила Сологуб) і привітав колектив із професійним святом.

ВАЖЛИВО

Аудитори Хмельниччини за січень – листопад 2022 року забезпечили відшкодування 20 млн грн втрат фінансових і матеріальних ресурсів

За результатами проведення 431 заходу державного фінансового контролю впродовж січня – листопада поточного року Управлінням Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області під час моніторингу закупівель встановлено порушень законодавства у сфері закупівель на суму майже 5,7 млрд грн, проведеними ревізіями та перевірками закупівель задокументовано втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму понад 149 млн грн, з них незаконних витрат майже 111 млн грн.

ВАЖЛИВО

Як відбуватимуться погодинні відключення в понеділок

Шановні споживачі! За розпорядженням НЕК «Укренерго», обмеження не запроваджуватимуться вночі з 25 на 26 грудня. На 26 грудня енергетики очікують, що для дотримання дозволеної величини навантаження на Хмельниччині достатньо буде відключень однієї черги:

Світла пам'ять Герою - нашому земляку Валентину Козіку

У боях за Україну героїчно загинув КОЗІК Валентин Сергійович на Бахмутському напрямку Донецької області.  Валентин Козік  народився 03 січня 1976 року в селі Пасічна Старосинявського району, Хмельницької області.

Надійного оберегу вам, захисники!

Старосинявська громада продовжує працювати в тилу для всебічної підтримки українських захисників. За сприянням  селищної ради та активної підтримки жителів Старосинявської громади  в черговий раз передали бійцям  необхідні речі напередодні  Святого Миколая.

Гуртуємося для Перемоги України

Кожна справа, спрямована на допомогу бійцям фронту, благородна і важлива. Кожна підтримка з тилу, навіть найменша,  в сукупності  дає свій результат наближення перемоги.Жителі сіл Пишки та Ожарівка: Павлюк Олександр, Павлюк Галина, Гедз Микола, Гедз Таня, Полонська Наталя, Русецький Валерій, Русецька Іванна, згуртувалися для спільної справи та виготовили  домашні рибні тушонку для ЗСУ.  А також підприємці Кравчук Юрій, Братенко Михайло, Левицький Богдан допомогли із банками та кришками.  Жителі Ожарівського старостинського округу постійно тримають руку на пульсі активності, і допомагають захисникам.