Фото без описуСтаросинявська громада ось днями знову відправила черговий транш допомоги нашим захисникам. Продовжуємо працювати в тилу для всебічної підтримки українських захисників. За сприянням  селищної ради та активної підтримки жителів Старосинявської громади, старост населених пунктів   передали бійцям необхідні речі.

Представникам однієї з військових частин, де служать наші земляки, передано: теплі  шкарпетки – 69 пар, нижня білизна – 11 шт., устілки – 36 пар,  печиво – 5 ящиків та 6 упаковок,  рукавиці – 2 пари; макарони швидкого приготування – 50 пачок; обереги – один ящик.

Допомогу організовано у співпраці першого заступника селищного голови  Олександра Попика, колективу селищної ради, старост старостинських округів й окремих жителів сіл, які  підтримали ініціативу допомоги захисникам. Щира вдячність усім, хто підтримав! Подяка викладачам та вихованцям Старосинявського Будинку творчості школярів (директор Ніна Стасюк) за виготовлені обереги для захисників.

Наразі готуємо наступний транш допомоги спільно із працівниками організацій, установ, котрі діють на території громади.

Для психологічної підтримки бойового духу із тилу найтепліші побажання передають жителі громади: благословення і швидкого повернення до  власних домівок.

Кожен крок нашої допомоги, підтримки захисникам наближає перемогу.

Міцного оберегу вам, захисники! Швидкого повернення додому! Миру Україні!