Фото без описуКожна справа, спрямована на допомогу бійцям фронту, благородна і важлива. Кожна підтримка з тилу, навіть найменша,  в сукупності  дає свій результат наближення перемоги.Жителі сіл Пишки та Ожарівка: Павлюк Олександр, Павлюк Галина, Гедз Микола, Гедз Таня, Полонська Наталя, Русецький Валерій, Русецька Іванна, згуртувалися для спільної справи та виготовили  домашні рибні тушонку для ЗСУ.  А також підприємці Кравчук Юрій, Братенко Михайло, Левицький Богдан допомогли із банками та кришками.  Жителі Ожарівського старостинського округу постійно тримають руку на пульсі активності, і допомагають захисникам.

Під час збору коштів та допомоги на ЗСУ, який відбувався в селах Цимбалівка та Яблунівка, жителі допомагали всі, хто чим міг: хто приносив з дому новенькі пари носків, а хто грошима.  Приєднатися до допомоги на збір коштів виявили і багатодітна сім'я переселенців з Херсонської області. А саме малеча: Лучина Іван, 9 років, Лучина Вікторія, 7 років, Лучина Софія, 5 років, Лучина Анатолій, 4 роки - вони пожертвували свої зібнані кошти зі своєї копілочки та закупили з них 16 пар теплих носок для наших захисників. Наше майбутнє в наших дітях.

Кожна допомога важлива. Навіть найменша підтримка робить великі справи і надихає до дій.

Віримо в Перемогу. Віримо в ЗСУ!  Все буде Україна!