Фото без описуСтаросинявська громада продовжує працювати в тилу для всебічної підтримки українських захисників. За сприянням  селищної ради та активної підтримки жителів Старосинявської громади  в черговий раз передали бійцям  необхідні речі напередодні  Святого Миколая.

Представникам однієї з військових частин, де служать наші земляки, передано  необхідні на часі речі: теплі  шкарпетки – 630 пар, нижня білизна – 236 шт., устілки – 275 пар, шапки – 15 шт.,  скоби металеві – 300 шт., напій «Енергетик» -  312 шт.,  вода мінеральна – 18 бут., консервація домашня – 20 банок,  печиво – 6 ящиків, берці – 7 пар, штани – 3 пари, набір нижньої білизни – 8 ш., рукавиці – 11 пар, термобілизна – 2 набори, мило рідке -36 шт., мило звичайне – 100 шт., одіяла – 6 шт., домашні копченості – 6 кг. (за підтримки місцевого приватного підприємця Руслана Гончарука, старости Паплинецького старостинського округу Юрія Скакуна, старости Бабинського старостинського округу Галини Холодняк).

Окремо надано необхідну допомогу захиснику на Бахмутському напрямку: теплі речі, білизну.

Допомогу організовано у співпраці селищного голови Віталія Здебського, колективу селищної ради, старост старостинських округів й окремих жителів сіл, які  підтримали ініціативу допомоги захисникам.

Наразі готуємо наступний транш допомоги.

Для психологічної підтримки бойового духу із тилу найтепліші побажання передають жителі громади: благословення і швидкого повернення до  власних домівок.

Кожен крок нашої допомоги, підтримки захисникам наближає перемогу. Спільними справами, розумінням та взаємною допомогою ми зможемо вистояти і пережити цю складну зиму.

Кожен із нас має бути воїном на своєму фронті, тоді і буде належний позитивний результат.

Міцного оберегу вам, захисники! Все буде УКРАЇНА!