Фото без описуВикладачі та учні КЗ «Старосинявська дитяча музична школа»  та Пасічнянської музичної школи ім.П.Німця регулярно протягом року  активно працювали над вдосконаленням музичного мистецтва вихованців мистецьких закладів громади та взяли участь  у регіональних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах, досягаючи високих результатів, здобувши призові місця.

У 2022 році  саме в таких конкурсах: «Перлинкове намисто» м.Хмельницький; «І задзвеніли струни», «Подільські візерунки», «В обіймах часу» м. Київ;  «Крилата мить», «Новорічні дива», «Світ дитинства», «Планета мрій» м.Умань; «Winter story» Румунія, м. Бухарест;  «Valencia Art Fest» Іспанія, м. Валенсія; «Талановитий світ» Словаччина;  «Stars of strings 2022» Угорщина, м. Будапешт; «Заради миру і добра», "Музика душі",  "Подарунки до Святого Миколая", "Autumn Fest", "Golden Autumn" Франція – Україна; "Montee Super Stаr artis 2022", "Талановита планета" Словаччина, Братислава; "Країна ведмедиків", "Осінні барви", "Чарівний світ", "Зоряний Олімп", «Євро Зима», «Зірковий Миколай», «Зимова казка», «Зимові візерунки», «Munich Toronto 2022», «Наталка-Полтавка», «Ми діти твої Україно» м.Одеса; «Осіння палітра талантів» м.Умань та  «Зоряні мости» м.Полтава.

Скарбничка грамот, дипломів та нагород  юних талантів громади значно поповнилася. Кожен із вихованців намагався виконати музичний твір якнайкраще, від душі, тому презентації творчих робіт вийшли емоційно забарвленими та гарними. Так тримати! Наступних вам перемог і звершень!

Відділ культури, національностей, релігій та
туризму виконкому селищної ради.