МЕШКАНЦІ СІЛ ГРОМАДИ ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ЗАГИБЛИХ У ВІЙНІ

Щороку 8 травня разом з усім цивілізованим світом ми вшановуємо кожного, хто захищав планету від нацизму в роки Другої світової війни. Мільйони втрачених життів, скалічених доль, закатованих душ і мільйони причин, щоб сказати злу: ніколи знову!

ВІДВІДАЛИ ФРОНТОВИКІВ СТАРОСИНЯВЩИНИ

Кожна доля ветерана, учасника війни непроста… Вони боролися за МИР на рідній землі, відстоювали право на людяність та мирне життя у своїй країні, захищали майбутнє дітей. Невимовним болем щемить серце нині, коли вночі 24 лютого 2022 пекельна «війна» охопила мирних українців… У долях фронтовиків відображається історія буття.

ПРИВІТАЛИ МАТЕРІВ ГЕРОЇВ АТО

З нагоди Дня матері живі квіти та подарунки вручили матерям Героїв АТО селищний голова, начальник десятого відділу Хмельницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки та голова громадської організації «Старосинявська спілка учасників АТО/ООС».

КОМАНДА «ОТГ СТАРА СИНЯВА» перемогла на благодійному турнірі в Хмельницькому

Футбол 8*8 у Хмельницькому: зірки спорту та збір для ЗСУ. 7-8 травня на стадіоні ДЮСШ-1 у Хмельницькому проходив благодійний футбольний турнір. Він зібрав 12 команд з міста та області. Усі вони грали у дещо незвичному форматі 8*8. Тривалість гри становила два тайми по 12 хвилин. Старосинявську футбольну команду представляв Олександр Пузирук, начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури виконкому селищної ради.

ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ МАТЕРІ

Дорогі матері! Надсилаю вам щирі вітання з Днем Матері. Мати – найдорожча людина для кожного з нас… Неможливо в усій повноті оцінити її роль у суспільстві, оскільки Матір є продовжувачем роду людського, вона наша сила і підтримка у Світі, найближча і найнадійніша людина.

МАТИ-ГЕРОЇНЯ З ЦИМБАЛІВКИ

Напередодні Дня Матері вітання від Президента України Володимира Зеленського отримала багатодітна мати Фелонюк Лариса Леонідівна – нагрудний знак та посвідчення «Мати Героїня». Селищний голова Віталій Здебський привітав жительку села Цимбалівка з отриманням почесного звання та вручив їй посвідчення і нагрудний знак.

ПІДТРИМКА ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ: ПРОДОВЖУЄМО СПРАВУ

Станом на 06.05.22 сьогодні з часу повномасштабного вторгнення в Україну зареєструвалося на території Старосинявської громади 3036 внутрішньо переміщених осіб, з них понад 360 дітей, на даний час понад 2380 ВПО залишаються проживати в громаді. Продовжують прибувати переселенці з міст України, де ведуться важкі бої: Маріуполя, Запоріжжя, Донецька, Луганська та Кривого Рогу. Повертаються в Київ, Київську область.

Шановні мешканці громади!

Ситуація станом на 16.00 04 травня 2022 року на території Старосинявської громади контрольована. Сьогодні минає 70-а доба війни в Україні.Пройдено немало доріг на захист країни, пережито чимало важких буднів… Дякуємо нашим захисникам за оборону мирних земель держави, за стійкість та захист рідної землі.