Фото без описуРазом ми – сила! І в цьому переконалися усі жителі громади, об’єднуючи всі зусилля для допомоги жителям міст, де тривають бої, та нашим захисникам, які обороняють рідний край від рук окупантів.

За час війни для воїнів ЗСУ та потерпілим від військових дій жителями с.Харківці було відправлено 7т продуктів харчування для підтримки наших захисників та мешканців міст, де тривають обстріли: картопля, морква, цибуля, макарони, цукор, крупи, закрутки, сало, олія, кава, чай. Зібрано кошти, які були використані на закупівлю м’яса, риби, виготовлено 1300 банок тушонок та каші. Зварено 160 банок домашнього згущеного молока. Виготовлено більше 60 кг печива, пасок.

Усі жителі активно долучилися до цієї благородної справи, як кажуть, від малого до старого. Наймолодшими помічниками сплетено 2 маскувальні сітки, які відправлено нашим військовим.

Дякую усім за роботу і підтримку! Разом -до Перемоги!

Все буде Україна!

Наталія Гес, діловод селищної ради.