27-а річниця Основного Закону України

Конституція України… Зіткана з сяйва зірок та гомону лісів, скупана в кришталевих струмках та козацькій звитязі, змочена сльозами невільників та обласкана натхненим вітром свободи. Цей дорогоцінний спадок предків покликаний берегти право людини на вільне життя та всебічний розвиток особистості.

Акцію рятувальників відвідали жителі громади

У центрі селища Стара Синява  рятувальники 34-ої  ДПРЧ  провели акцію «Запобігти, врятувати, допомогти,»  з нагоди  дня Конституції України. В рамках акції  відбулася виставка рятувального обладнання та транспорту.

ВАЖЛИВО

«Твоя кров врятує життя!»

Під час військових дій донорська кров була ледь не єдиним способом врятувати бійця, який зазнав поранення з масивною крововтратою.

Щасти тобі, наш Захисник!

25 червня у своєму зверненні Президент України Володимир Зеленський висловив подяку військовим, які виборюють  для нас усіх спокійне мирне життя. Надзвичайно приємно було  почути те, що згадав про нашого земляка, жителя села Пасічна, Поліщука Віктора.

Під час негоди у Пиляві постраждали посіви та городи

Штормове попередження оголосили на Хмельниччині 18 червня 2023 року. 19 червня, протягом дня в області очікувалися сильні дощі та грози, про що повідомили у Хмельницькому обласному центру з гідрометеорології.