Фото без описуШтормове попередження оголосили на Хмельниччині 18 червня 2023 року. 19 червня, протягом дня в області очікувалися сильні дощі та грози, про що повідомили у Хмельницькому обласному центру з гідрометеорології.

"До кінця дня 18 червня та протягом доби 19 червня на Хмельниччині грози, місцями сильний дощ, град та шкальний вітер 15-20 м/с", -  йшлося у повідомленні метеорологів.  В області оголосили І рівень небезпеки (жовтий).

Стихія «зачепила крилом» поля і городи, садиби жителів с.Пилява, внаслідок граду великих розмірів постраждали посіви на полях, приватні садиби та городи.

Члени комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Старосинявської селищної ради із представниками служб оперативного реагування, які діють на території громади, виїхали на місце події для встановлення збитків та аналізу ситуації. Інформацію опрацьовують.

За матеріалами комісії ТЕБ і НС.