11,5 млн грн відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів, завданих державі, забезпечили аудитори Хмельниччини протягом січня – травня 2023 року НОВИНИ

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області впродовж п’яти місяців поточного року провели 184 заходи державного фінансового контролю, за результатами яких задокументовано втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму 28,0 млн грн та виявлено порушень законодавства у сфері закупівель на суму понад 243,1 млн грн.

Оперативно ліквідували пожежу ФОТО

Оперативно ліквідували пожежу

У п’ятницю, 23 червня о 19.30 працівники КУ«Старосинявська місцева пожежна охорона»  отримали повідомлення про пожежу на  сміттєзвалищі в селищі Стара Синява. Оперативно, спільними силами рятувальників 34-ої державної пожежно-рятувальної частини 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області та КУ «Старосинявська місцева пожежна охорона»  пожежу ліквідовано на території центрального сміттєзвалища. До робіт залучено  дві  одиниці  техніки.

Обережно з вогнем у жаркі літні дні ФОТО

Обережно з вогнем у жаркі літні дні

Працівники Хмельницького районного управління ГУ ДСНС в Хмельницькій області та 34-ої державної пожежно-рятувальної частини 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області (смт Стара Синява) спільно із фахівцем Старосинявського центру соціальних служб, сім’ї, дітей та молоді селищної ради Людмилою Поліщук  працювали із жителями  Лисанівського старостинського округу (с.Паньківці) з метою роз’яснювальної роботи серед населення Старосинявської громади та розповіли як дотримуватися правил протипожежної безпеки у житловому секторі, поводження з вогнем під час літнього періоду.

Відбулося засідання виконкому НОВИНИ

Відбулося засідання виконкому

У  селищній раді проходило засідання виконавчого комітету, яке провів селищний голова Віталій Здебський. Участь в роботі  взяли  27  членів виконкому. Обговорено та прийнято рішення з наступних питань:

Усім дотримуватися комендантської години! ВАЖЛИВО

Усім дотримуватися комендантської години!

Відповідно до Закону України «Про правовий режим воєнного стану» першим заступником начальника обласної військової адміністрації Сергієм Тюріним підписано наказ  «Про введення в дію рішення ради оборони Хмельницької області» №157/2023-н від 21.06.2023 року, в якому наголошується  про вжиття відповідних заходів щодо встановлення режиму роботи розташованих на відповідній території підприємств, установ та організацій сфери обслуговування, незалежно від форм власності, з урахуванням обмежень, пов’язаних із запровадженням комендантської години.

Па́м'яті жертв війни́... ФОТО

Па́м'яті жертв війни́...

Сьогодні, 22 червня, День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни -  день пам'яті в Україні. Відзначається щорічно 22 червня, у день початку німецько-радянської війни, яка забрала життя кожного п’ятого українця.

13 ЧЕРВНЯ УРЯД УХВАЛИВ ПОСТАНОВУ №601, ЯКОЮ ПЕРЕДБАЧЕНО ЗАПРОВАДЖЕННЯ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОГО ПРОЄКТУ З УДОСКОНАЛЕННЯ ПОРЯДКУ НАДАННЯ НАСЕЛЕННЮ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ НОВИНИ

Метою прийняття документу є створення умов для максимального спрощення процедури звернення громадян за субсидією для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та пічного побутового палива і забезпечення швидкого прийняття рішення щодо її надання.

ЗАРОБІТОК ПІД ЧАС ВІЙНИ ЗМЕНШИВСЯ. ЯК ЦЕ  МОЖЕ ПОЗНАЧИТИСЯ НА МАЙБУТНІЙ ПЕНСІЇ?

ЗАРОБІТОК ПІД ЧАС ВІЙНИ ЗМЕНШИВСЯ. ЯК ЦЕ МОЖЕ ПОЗНАЧИТИСЯ НА МАЙБУТНІЙ ПЕНСІЇ?

Відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” для обчислення пенсії враховується заробітна плата за всі періоди страхового стажу людини починаючи з липня 2000 року.

Навели благоустрій біля пам’ятних місць ФОТО

Навели благоустрій біля пам’ятних місць

Літній період, особливо після дощів, вимагає значних зусиль із наведення належного благоустрою у селах, біля узбічь доріг, пам’ятних місць та  скверів.

ІНФОРМАЦІЮ ПРО ЖИТЛОВУ СУБСИДІЮ МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ В ОСОБИСТОМУ    КАБІНЕТІ НА ВЕБПОРТАЛІ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ НОВИНИ

ІНФОРМАЦІЮ ПРО ЖИТЛОВУ СУБСИДІЮ МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ В ОСОБИСТОМУ КАБІНЕТІ НА ВЕБПОРТАЛІ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

Пенсійним фондом України реалізовано можливість перегляду повідомлень про результати прийнятих рішень щодо призначення / непризначення / відмову у призначенні житлових субсидій.