Оперативне зведення про кримінальні правопорушення, події та повідомлення які надійшли в період з 08.00 год. 07.08.2016р. по 08.00 год. 08.08.2016р. на території Старосинявського району

Дата: 08.08.2016 17:39

1. 07 серпня ц.р. о 18:45 годин зі служби 102 надійшло повідомлення про те, що в смт. Стара Синява по вулиці Ватутіна біля АЗС " Укрнафта" невідома особа стріляє з мисливської рушниці. При виїзді на місце події інформація не підтвердилась ввідне завдання дане ст. інспектором відділу УПД ГУНП підполковником поліції Назарчуком Т.Я.

2. 07 серпня ц.р. о 19:05 годин від невідомої особи поступило повідомлення про те, що в с. Адампіль по вулиці Заводська, 15 на території комбікормового заводу горить сушка. При виїзді на місце події СОГ інформація не підтвердилась.

3. 07 серпня ц.р. о 19:10 годин в с. Паплинці по вулиці Центральна, 18 біля сільського магазину відбувається бійка. При виїзді на місце події СОГ інформація не підтвердилась

4. 06 серпня о 19:00 годин в с. Ожарівка на сільському ставу невідома особа з мисливської рушниці застрелила  лебедя.

Старший інспектор-черговий Старосинявського ВП ГУНП в Хмельницькій  області  майор  поліції           О.Д. Михайлець

08.08.2016р.