Оперативне зведення про кримінальні правопорушення, події та повідомлення які надійшли в період з 08.00 год. 20.09.2016р. по 08.00 год. 21.09.2016р. на території Старосинявського району

Дата: 21.09.2016 17:15

1. 20 вересня ц.р. зі служби 102 надійшло повідомлення від гр. З. 1969 р.н. жительки смт. Стара Синява про те, що її донька З. 1988 р. н. місцева жителька вчиняє відносно неї насильство в сім’ї.

2. 20 вересня ц.р. о 23.07 год. надійшло  з лінії 102 анонімне повідомлення про те,що між селами Буглаї-Паньківці на трасі Т 23-19 гр. Микола Іванович житель с.Буглаї наніс тілесні ушкодження невідомому громадянину. При виїзді ГРПП інформація по даному факту не підтвердилась.

Старший інспектор-черговий Старосинявського ВП ГУНП в Хмельницькій  області майор поліції                            О.І.Кот
21.09.2016р.