1. 11 квітня ц.р. о 14.30 годині в смт. Стара Синява по вулиці Грушевського, 108  гр. Т. 1963 р.н. місцева жителька нанесла тілесні ушкодження у вигляді гематоми лівого плеча  гр. А. 1953 р.н. місцевій жительці. Ступінь важкості тілесних ушкоджень встановлюється. А. видано направлення на СМЕ.

2. В ніч на 12 квітня ц.р. в с. Мшанець по вулиці Центральна, 1 невідома особа шляхом розбиття віконного скла проникла до кабінету директора Бордяківського Г.А., 1966 р.н., жителя Вінницької області с. Качанівка ВПАФ Прогрес ТОВ "Хмільницьке", звідки таємно викрала документи (касові ордера) та грошові кошти в сумі близько 50000 грн. Вартість викраденого встановлюється.  З місця події вилучено врізний замок, дверний зріз зі слідами вдавлень від фомки, три сліди папілярних узорів пальців рук.

3. 12 квітня ц.р. о 11:30 годин з заявою звернувся гр. Б., 1949 р.н., про те, що 11 квітня ц.р. о 17:30 годин на його мобільний телефон зателефонувала невідома особа та представившись працівником Ощадного банку під приводом зміни пінкоду намагалась шахрайським шляхом заволодіти коштами в сумі 1000 гривень.   Гр. Б. на заміну коду не погодився пін код не повідомив.

4. 12 квітня ц.р. о 11:45 годин з заявою звернулась гр. М., 1958 р.н., місцева жителька про те, що  11 квітня ц.р. о 13:00 годин в смт. Стара Синява по вулиці Щорса, 1 на Старосинявському ринку невідома особа викрала мобільний телефон марки «Нокія – 105»  чорного кольору. При виїзді СОГ на місце події телефон знайдено на території ринку та повернуто власниці. Гр. М. претензій ні до кого не має.

5. У ніч на 12 квітня ц.р. в смт. Стара Синява по вулиці Лермонтова 5 невідома особа шляхом вільного доступу з подвір’я господарства М. 1938 р.н. місцевої жительки здійснила крадіжку 4 дерев’яних  досок, довжиною по 2 метри. Вартість викраденого встановлюється. По даному факту проводиться перевірка.

6. 12 квітня ц.р. о 16:40 годин в смт. Стара Синява по вулиці Грушевського, 76 біля кафе "Каштан"  гр. М., 1978 р.н., місцева жителька вчинила дрібне хуліганство відносно О., 1994 р.н., місцевої жительки.

7. 12 квітня ц.р. о 23:00 годин в с. Паплинці по вулиці Польова, 3  С., 1957 р.н., місцевий житель, працює охоронцем ПРАТ "Райз-Максимко", зловживаючи службовим становищем,  шляхом вільного доступу з території комори, яка належить ПРАТ "Райз-Максимко" с. Паплинці викрав 4 мішки мінерального добрива "Карбоміт".  Вартість викраденого встановлюється. З місця події вилучено 4 мішки міндобрива.

Начальник СРПП Старосинявського ВП ГУНП в Хмельницькій  області, майор  поліції                                        О.Д. Михайлець.
13.04.2017р.