Фото без описуУ залі Будинку культури проходили урочистості з нагоди 25-ої річниці Конституції України. Ведучі розпочали свято словами: «Сьогодні свято на моїй землі, де проживають вільні люди вже віками, в степу, в горах, на заході і сході, тріпоче волі вітер жовто-синіми прапорами…» Селищний голова Віталій Здебський відкрив урочистості:

«Шановні жителі Старосинявської громади! 28 червня 2021 року ми відзначаємо одне з головних державних свят – День Конституції України, 25-у річницю з дня прийняття Основного закону України.

Зараз ми маємо шанс – реалізувати в нашому житті засади Конституції України: благородні ідеали людської гідності, справедливості, свободи і демократії, закладені в Конституції України. І важлива роль в їх реалізації належить державі та місцевому самоврядуванню. У день свята бажаю вам міцного здоров’я та натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень!»

Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам’ять тих людей, хто віддав своє життя за Україну, увійшовши в безсмертя - воїнів УПА, воїнів Великої Вітчизняної війни, героїв Небесної сотні та загиблих воїнів АТО.

З нагоди 25-ї річниці дня Конституції України квіти до пам’ятних знаків селища поклали представники підприємств та організацій громади.

Піснею «Плакала калина» відрили святковий захід тріо РБК. По-родинному теплу, емоційну та хвилюючу концертну програму підготували працівники культури та музичних шкіл громади: виступили - дует бандуристів, викладачів Пасічнянської мистецької школи у складі Пурик Тетяни та Кулін Марії з музичною композицією «У вінок Кобзареві»; пісню «Над Україною» виконала Надія Рудзенко, (керівник Ольга Балла); схвилював своїм виступом лауреат Всеукраїнських, обласних конкурсів, учень 8-го класу Пасічнянської мистецької школи Кобернік Іван; ансамбль «Веселі нотки» Старосинявської мистецької школи у складі Юлії  Пагас, Богдани Ставничої та Аміни Ніколаєць  (керівник Лариса Макогонська) з піснею «Україно - пісне моя»; пісню «Україночка» виконала учениця Старосинявської мистецької школи Діана Сивопляс (керівник Ольга Балла); виступили

тріо бандуристів «Молодість» викладачів Пасічнянської мистецької школи; вітальну пісню подарувала учениця Старосинявської мистецької школи Богданка Ставнича із піснею «Сонячний промінчик»; українські жартівливі наспіви подарував ансамбль троїстих музик працівників та аматорів культури; українську народну пісню

«Ой, устану ранесенько» виконали солісти Лариса Макогонська та Анна-Загра Нагаві; музичну композицію виконала викладач Пасічнянської мистецької школи Людмила Матусевич; віночок українських народних мелодій» виконав дует

викладачів Пасічнянської мистецької школи у складі Наталії Палаги та Світлани Жарун; у дарунок прозвучала українська народна пісня «На вулиці скрипка грає» від викладача Пасічнянської мистецької школи Пурик Тетяни; пісенне намисто дарувало тріо «Елегія». Оплесками зустрічали вокально-інструментальний ансамбль « Гармонія» викладачів Пасічнянської мистецької школи з українською народною піснею «Черевички»; мистецтво танцю показали юні хореографи Старосинявської мистецької школи - танець «Ми українці» (керівник Лілія Шатайло).

Ведучі завершили свято словами: «Дорогі старосинявці! Вітаючи вас із визначним державним святом, щиро бажаємо вам впевненості, сили, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція і високе звання громадянина Української держави!»

Відділ культури національностей, релігій та туризму.