Фото без описуВіддаючи шану та вдячність за подвиг і звитягу тих, хто поклав своє життя за наше майбутнє, за дорученням Анатолія Катеренчука, начальника Хмельницької районної військової адміністрації, заступник голови Хмельницької районної адміністрації Заряна Попадіна разом  із представниками Хмельницького районного ТЦК та СП – начальником 10-го відділу Хмельницького РТЦК та СП  Олександром Горбатюком, заступниками селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександром Попиком та Надією Вікарською передали державні нагороди родинам Захисників у  Старосинявській громаді.

Згідно Указів Президента України, за особливі заслуги у захисті державного суверенітету, територіальної цілісності, у зміцненні обороноздатності та безпеки України, вірність військовій присязі – Орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно) нагороджено військовослужбовців Старосинявської громади:

• солдата СІНЧУКА Степана Вікторовича, котрий загинув    під час виконання службових обов’язків 9 січня 2023 року внаслідок обстрілу з протитанкового ракетного комплексу біля населеного пункту Кам‘янка,  Донецької області;
  • солдата ОМЕЛЬЧУКА Володимира Петровича, який загинув  12 вересня 2023 року біля населеного пункту Вербове, Пологівського району, Запорізької області. Загибель пов’язана з виконанням  обов’язків військової служби;
  • Указом Президента України від 30 грудня 2023 року нагороджено  (посмертно) медаллю «Захиснику Вітчизни» солдата  СМАЛЯ Володимира Григоровича, котрий загинув 18 жовтня 2023 року поблизу населеного пункту Роботине, Пологівського району, Запорізької області. Загибель пов’язана з виконанням  обов’язків військової служби.

Вони віддали своє життя, щоб  на українські землі  прийшов мир, українці жили в злагоді та благополуччі, господарями на своїй землі.

«Воїни з гідністю виконували свій обов’язок громадянина, захищаючи свою Батьківщину, щоб всі жили в мирі. У наших серцях завжди житиме пам’ять про тих, хто загинув на полі бою заради гідного майбутнього українського народу», -  сказала Заряна Володимирівна під час зустрічі з рідними загиблих Героїв, висловлюючи співчуття  дружинам та донькам загиблих військових.

Слава Героям України! Вічна пам'ять!

За матеріалами Хмельницької РВА