Віктор Сідорук: друга річниця пам’яті
Сьогодні, 11 травня 2024 року, 2-га річниця світлої пам’яті як загинув військовослужбовець Віктор Миколайович Сідорук на Харківському напрямку. Світла пам'ять Герою!
У боях за Україну героїчно загинув 11 травня 2022 року Сідорук Віктор Миколайович на території с.Пасіка, Ізюмського району, Харківської області. Спочатку рідні не отримували жодної вістки, вважали безвісти зниклим, а 15 травня 2022 року зателефонували з фронту до сина Ярослава і повідомили про загибель батька…
17 січня 2023 року надійшло повідомлення з фронту, що за допомогою побратимів, які з ним служили на передовій, змогли розшукати могилу військового. Провели розкопування, віднайшли останки. Таку інформацію підтвердили у Хмельницькому районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки. Проте, до нині тіло військовослужбовця не поховали…
Віктор Сідорук народився 03 вересня 1970 року в селі Дубова, мешкав в селі Дубова, згодом Пиляві, Старосинявського району, Хмельницької області.
У 1985 році закінчив Бабинську (середню) загальноосвітню школу. Після школи навчався в Пилявському сільському професійно-технічному училищі на тракториста. Працював на колгоспній пасіці у селі Дубова, потім - у ДОСААФі в м.Хмельницькому. 2 роки проходив військову службу в Азербайджані. У 1990 році прийшов з армії. Після армії працював у Старосинявському підприємстві «Сільгоспхімія» - стропальником (робочим, що виконує стропування (обв'язку) вантажів або спеціальних допоміжних пристосувань для проведення вантажно-розвантажувальних робіт разом з вантажопідйомним механізмом).
Деякий час був водієм у галузі зв’язку в м.Хмельницькому. Займався будівельно-ремонтними роботами в обласному центрі, працював на пасіці та за кордоном.
28 лютого 2022 року, з початку повномасштабного вторгнення на територію України російського агресора, пішов добровольцем на фронт на захист Батьківщини, підписавши контракт. Не міг спокійно реагувати на беззаконня, що дозволила собі країна-агресор на мирних землях України.
На фронті був стрільцем військової частини. За спогадами військових котрі несли службу поряд із Віктором Сідоруком, котрі були поранені і повернулися додому, Віктор і ще понад 10 солдат вступили в нерівний бій з окупантами. Працював снайпер, майже всі загинули…
Відданий військовій присязі на вірність українському народу, мужньо виконавши військовий обов’язок в бою за Україну, її свободу і незалежність, загинув військовий Віктор Миколайович Сідорук. Смерть пов’язана з виконанням обов’язків військової служби.
У військовослужбовця залишилися рідні: брат Дмитро Миколайович Сідорук, сестра Раїса Миколаївна, син Ярослав та донька Дарина.
Вічна пам'ять захиснику України! Герой вічно житиме у наших серцях!