Оперативне зведення про кримінальні правопорушення, події та повідомлення які надійшли в період з 08.00 год. 20.07.2016р. по 08.00 год. 21.07.2016р. на території Старосинявського району

Дата: 21.07.2016 16:48

1. 20 липня ц.р. о 14:00 годин з заявою звернулась  гр. К., 1987 р.н., жителька с. Мшанець про те, що працівники ТОВ " Хмільницьке" підробили підпис в договорі оренди земельної ділянки. По даному факту проводиться перевірка.

2. 20 липня ц.р. о 14:20 годин з заявою звернувся гр.  П., 1981 р.н., місцевий житель про те, що 17 липня ц.р. о 02:00 годин в смт. Стара Синява по вулиці Грушевського,  біля кафе - бару " Ніфертіті" із незамкненого автомобіля Фольксваген Т-4 невідома особа шляхом вільного доступу викрала мобільний телефон марки " Самсунг Галаксі С5" який належить  йому. Вартість викраденого встановлюється.
  Вжитими ОРЗ було встановлено, що крадіжку мобільного телефону "Самсунг С5" скоїв  гр.  Л., 1997 р.н., житель с. Нова Синявка.

3. 20 липня ц.р. 18:27 год.  із служби  102  поступило повідомлення про те що в смт. Сара Синява по вул. Грушевського  відбувається бійка. Виїдом на місце події ГРПП встановлено, що інформація не підтвердилася.

Старший інспектор-черговий Старосинявського ВП ГУНП в Хмельницькій  області майор  поліції              О.Д. Михайлець
21.07.2016р.