Оперативне зведення про кримінальні правопорушення, події та повідомлення, які надійшли в період з 08.00 год. 18.07.2016р. по 08.00 год. 19.07.2016р. на території Старосинявського району

Дата: 19.07.2016 16:42

1. 18 липня ц.р. о 12:55 годин через секретаря з ГУНП в Хмельницькій області надійшло звернення  гр.  К., 1992 р.н., жительки м. Харків для проведення перевірки та прийняття рішення згідно вимог чинного законодавства.

2. 18 липня ц.р. о 17:00 годин з заявою звернулась  гр.  П., 1958 р.н., жителька м. Київ про те, що на її думку гр.  А., 1950 р.н., жителька с. Паплинці зберігала крадене майно та користувалась ним. По даному факту проводиться перевірка.

Старший інспектор-черговий Старосинявського ВП ГУНП в Хмельницькій  області  майор поліції                       О.Д. Михайлець
19.07.2016р.