Оперативне зведення про кримінальні правопорушення, події та повідомлення, які надійшли в період з 08.00 год. 27.01.2017р. по 08.00 год. 28.01.2017р. на території Старосинявського району

Дата: 28.01.2017 16:31

1. 27 січня ц.р. о 18:50 годин через секретаря надійшло подання керівника Старокостянтинівської місцевої прокуратури  гром. С.  по зверненню обвинуваченого у вчинені кримінального правопорушення К., 1978 р.н., жителя с. Гірчична Дунаєвецького району в частині незаконного, на його думку, розпорядження його співмешканкою А., 1983 р.н., жителькою с. Лисанівці банківської картки, яка належить К.

Старший інспектор-черговий Старосинявського ВП ГУНПв Хмельницькій  області майор поліції                     О.Д. Михайлець

28.01.2017 р.