Оперативне зведення про кримінальні правопорушення, події та повідомлення, які надійшли в період з 08.00 год. 13.07.2016р. по 08.00 год. 14.07.2016р. на території Старосинявського району

Дата: 14.07.2016 16:18

1. В період часу з 10 на 11 липня ц.р. в с. Адампіль невідомі особи шляхом вільного доступу проникли на  територію недіючого  асфальто - бетоного заводу, яка охороняється,  що  належить Старосинявському ДРП №1 звідки таємно викрали 3 електродвигуни, редуктор та  стрічка  трансформатора. З місця події слідів не вилучено. Вартість викраденого встановлюється.

2. 11 липня ц.р. о 20:00 годин в с. Адампіль по вулиці Мічуріна,  гр.  К., 1954 р.н., місцева жителька обзивала нецензурними словами та вчинила хуліганські дії відносно гр.. М., 1969 р.н., місцевої жительки.

3. 13 липня ц.р. о 16:00 годин з заявою звернувся  гр. С., 1962 р.н., житель с. Липки про надання йому  інформації по крадіжці запчастин з його автомобіля КАМАЗ – 5320,  яке мало місце в смт. Стара Синява по вулиці Заводська,  на території  колишнього ВАТ " Сільгосптехніка" в 2001 році.

4. 14 липня ц.р. о 00.05 години в с. Адампіль по вулиці Станційній  невідомі особи шляхом вільного доступу з рейкової колії,  яка веде до паливного складу,  здійснили крадіжку 30 металевих прокладків . Вартість викраденого встановлюється. З  місця події слідів не вилучено.

5. 14 липня ц.р. близько 01.00 години в смт. Стара Синява по вулиці Івана Франка  невідома особа пошкодила бетонний  паркан. При виїзді ГРПП інформація по даному повідомлені не підтвердилась.

Старший інспектор-черговий Старосинявського ВП ГУНП в Хмельницькій  області, майор  поліції            О.Д. Михайлець.
14.07.2016р.