Оперативне зведення про кримінальні правопорушення, події та повідомлення, які надійшли в період з 08.00 год. 10.03.2017р. по 08.00 год. 11.03.2017р. на території Старосинявського району

Дата: 11.03.2017 16:06

1. 10 березня ц.р. о 17:55 годин в с. Пилявка по вулиці Задніпрянська, 2 племінник Л., 1991 р.н., місцевий житель, по телефону погрожував фізичною розправою своєму дядькові Г., 1969 р.н., місцевому жителю. При виїзді на місце події ГРПП інформація не підтвердилась.

2. 10 березня ц.р. о 22.20 годині в с. Заставці по вулиці Павлика Морозова, 71 у власному будинку раптово помер Г. 1949 р.н. місцевий житель. За життя Г.  хворів на серцеву-судинну  недостатність. При огляді трупа видимих ознак насильницької смерті не виявлено. Труп на СМЕ не направлявся.

3. 11 березня ц.р. о 02:35 годин зі служби 102 надійшло анонімне повідомлення про те, що анонім потребує допомоги поліції за адресою с. Олексіївка вулиця Радянська, 29. При виїзді на місце події ГРПП інформація не підтвердилась.

Старший Інспектор –черговий Старосинявського ВП ГУНП в Хмельницькій  області майор  поліції               О.Д. Михайлець
11.03.2017р.