Фото без описуАдміністратора відділу організації надання адміністративних послуг виконавчого комітету  Старосинявської селищної ради

Для участі в конкурсі запрошуються особи, які мають вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем  спеціаліста або магістра та стаж роботи за фахом не менше одного року  (стаж державної служби або в органах місцевого самоврядування) або не менше 3  роки стажу в інших сферах.

Для участі у конкурсі  подаються такі документи:

• заява про участь у конкурсі;
  • особова картка П-2ДС з додатками;
  • копія документу, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  • копія диплома (з додатками);
  • копія трудової книжки, завірена за місцем роботи;
  • копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;
  • декларація про доходи за попередній рік;
  • дві фотокартки розміром 4х6.

Конкурсною комісією проводиться екзамен.
Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки  функціональних повноважень, тощо надається за адресою смт. Стара Синява вул. Івана Франка, 8 з 08.00 до 15.00.

Документи приймаються до 29 грудня 2019 року.

Конкурсна комісія.