Старосинявська селищна рада оголошує конкурс на заміщення двох вакантних посад

Дата: 08.11.2019 11:53

1.Начальника відділу земельних відносин виконавчого комітету Старосинявської селищної ради.

Для участі в конкурсі запрошуються особи, які мають вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем  спеціаліста (магістра) за спеціальністю: «Геодезія та землеустрій», «Геодезія та картографія», «Геодезія, картографія та землеустрій», «Землевпорядкування та кадастр» та стаж роботи за фахом не менше трьох років  (стаж державної служби або в органах місцевого самоврядування) або не менше 5  років стажу за фахом в інших установах.

2.Спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності апарату Старосинявської селищної ради.

Для участі в конкурсі запрошуються особи, які мають вищу фінансово-економічну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра або  спеціаліста (магістра) та стаж роботи за фахом не менше одного року (стаж державної служби або в органах місцевого самоврядування) або не менше 3  років стажу за фахом в інших установах.

Для участі у конкурсі  подаються такі документи:

• заява про участь у конкурсі;

• особова картка П-2ДС з додатками;

• копія документу, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

• копія диплома (з додатками);

• копія трудової книжки, завірена за місцем роботи;

• копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;

• декларація про доходи за попередній рік (електронна);

• дві фотокартки розміром 4х6.

Конкурсною комісією проводиться екзамен.
Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки  функціональних повноважень, тощо надається за адресою смт. Стара Синява вул. Івана Франка, 8 з 08.00 до 15.00.
Документи приймаються до 09. 12. 2019 року.

Конкурсна комісія.