Фото без описуНайчастіше відбуваються прориви мереж старого водопроводу у смт Стара Синява. Чергові прориви мереж водопроводу на вулицях Щорса, провулку Поштовому, центральній вулиці Грушевського та Толстого, що сталися кілька днів тому,  були оперативно ліквідований працівниками КП «Старосинявський центральний водоканал №1», які виїхали на об’єкти вчасно. Керівник КП «Старосинявський ЦВК №1» Валентин Матіяш організував робочу бригаду та техніку для ліквідації наслідків проривів. Роботи  відбувалися складні,  займали чимало зусиль та часу  в зв’язку із значними обсягами виконання.

Прорив на вулиці Толстого стався у садку біля приміщення колишньої санепідемстанції, тому його пошук тривав певен проміжок часу і ліквідація пошкоджень труби відбувалася в нічний час, відразу після виявлення місця прориву. 

Того ж дня, у п’ятницю 06.09.19р., працівниками водоканалу завершено поточний ремонт приймального колектора (для нечистот) на вул.Толстого, відбулося переоснащення старого обладнання на сучасне, нове.

Прохання КП «Старосинявського ЦВК №1» до жителів селища оперативніше подавати заяви на індивідуальні підключення до мережі нового водогону. Для цього детальніше ознайомтеся з інформацією:

На замітку: (цей матеріал стане в пригоді, якщо бажаєте підключити домогосподарство до центральної мережі водопроводу)
https://starosynjavska-gromada.gov.ua/news/1554897881/

Після отримання технічних умов необхідно:
1.    виготовити проектну документацію та погодити її з КП “Старосинявський центральний водоканал №1”.;
2.    виконати роботи згідно з погодженою проектною документацією (прокладання мереж, встановлення вузлів обліку, тощо) без виконання безпосереднього підключення до водопровідно-каналізаційних мереж.
3.    отримати письмовий дозвіл від КП “Старосинявський центральний водоканал №1” на підключення.
4.    укласти договір з КП “Старосинявський центральний водоканал №1” про надання послуг централізованого водопостачання та водовідведення”.

Фото без опису

КП «Старосинявський центральний водоканал №1».