Фото без описуДля мешканців, організації (підприємства, установи, незалежно від форм власності й відомчої належності, а також фізичні особи – суб’єкти підприємницької діяльності, тощо), які бажають отримати ТЕХНІЧНІ УМОВИ на підключення об’єкту (будинок, магазин, офіс, тощо) до мереж водопроводу і каналізації, подають про це заяву із копіями документів, що стосуються об’єкту підключення:

Розробка технічних умов проводиться на підставі змін до Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведенння в населених пунктах України затверджений наказом № 541 24.10.2012 року Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Для приєднання до систем централізованого водопостачання та водовідведення замовнику таких послуг надаються технічні умови.
Для одержання технічних умов замовник послуг з централізованого водопостачання та водовідведення подає до виробника таких послуг:

  • заяву;
  • ситуаційний план з визначенням місця розташування земельної ділянки на відповідній території. 

Технічні умови мають містити графічний матеріал із нанесенням відповідних інженерних мереж та місць приєднання до них об'єкта будівництва. Виробник послуг з централізованого водопостачання та водовідведення видає замовнику технічні умови згідно з поданою заявою протягом десяти робочих днів з дня реєстрації відповідної заяви з урахуванням потужностей споруд та пропускної спроможності мереж систем централізованого водопостачання та водовідведення, із зазначенням умов для проектування вводу: місця приєднання, місця розташування водомірного вузла, умов для влаштування проміжного резервуара і насосів - підвищувачів тиску.

Вартість послуг з надання технічних умов на приєднання до централізованих систем водопостачання та водовідведення визначається на підставі обґрунтованих трудовитрат (згідно Правил вказаних в п.1) та вартості одного людино-дня становить -166.48 грн. затверджена наказом Державного підприємства «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» (ДП «УкрНДНЦ») від 24.09.2018 № 334 прийнято зміну № 3 до ДСТУ Б Д.1.1-7:2013 «Правила визначення вартості проектно-вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво», які набрали чинності з 16 жовтня 2018 року.

Подача заяви та комплекту вище зазначених документів проводиться у КП «Старосинявський центральний водоканал №1», що знаходиться за адресою смт. Стара Синява, вул. Толстого, 17, тел.2-07-26 (години прийому — понеділок-четвер з 8.00-17.00, пятниця, з 08:00-16.00, обідня перерва з 12:00 до 13:00).

Після отримання заяви та повного комплекту вищевказаних документів КП “Старосинявський водоканал №1” здійснює підготовку технічних умов у терміни визначені чинним законодавством України.

Після отримання технічних умов необхідно:

  1. виготовити проектну документацію та погодити її з КП “Старосинявський центральний водоканал №1”.;
  2. виконати роботи згідно з погодженою проектною документацією (прокладання мереж, встановлення вузлів обліку, тощо) без виконання безпосереднього підключення до водопровідно-каналізаційних мереж.
  3. отримати письмовий дозвіл від КП “Старосинявський центральний водоканал №1” на підключення.
  4. укласти договір з КП “Старосинявський центральний водоканал №1” про надання послуг централізованого водопостачання та водовідведення”.