5.Охорона здоров’я

Дата: 06.08.2019 08:47

Коментарі:

Чернишов Л.П., житель Старої Синяви.
2020-06-03 15:00:44

Прочитав несправедливі звинувачення щодо сімейного лікаря Кравчук В.І. Я не буду ховатися як "пенсіонер-житель" с.Нова Синявка, а хочу висловити велику подяку цій прекрасній людині, лікарю з великої букви. Я, онкохворий, інвалід часто звертаюсь до Кравчук В.І. (свого сімейного лікаря), яка неодноразово приїжджала до мене за викликом, консультує по телефону, завжди підтримає, порадить, допоможе. Велике спасибі Вам, Віро Іванівно, за Вашу нелегку працю, низький Вам уклін.

Пенсіонер с. Нова Синявка
2020-04-15 09:47:45

Випадково прочитав про сімейного лікаря Кравчук В.І. Видно життя її нічому не вчить. Був у неї у шоферах Антохов Толя, порядний чоловік, коли не захотів проводити лишні кілометри щоб списати бензин то "цариця-лікар" надавала йому мордасів, здачу звичайно тоже отримала. Тоді все село сміялося. так що розбирайтеся по справедливості тому що для неї це стабільність а не одиничний випадок. І запитання, а чому це у шоферах її чоловік? Ви що не розумієте що вони роблять що хочуть? Через цей автомобіль до нас не хоче їхати швидка, а в лікарки ніколи немає бензину.

Житель с. Нова Синявка
2020-04-08 09:06:18

Хочу запитати у влади: службовий автомобіль сімейному лікарю Кравчук В.І. надали у особисте користування? Як приїхати на виклик до людини - в неї ліміт пального, а як в Синяві скупитися, до свекрухи поїхати чи на поле до своєї земельної ділянки, то немає ніякого ліміту. Приїдьте о восьмій годині до амбулаторії поцілуєте замикнені двері тому, що на роботу приходять після 9 години, проте додому розходяться о 14 годині. Зніміть з неї корону, у нас незамінних людей немає.

Відповідь адміністратора:

Відповідь: КНП «Старосинявський ЦПМСД» повідомляє, що згідно наказу головного лікаря №23/2020-н від 03.04.2020р.  створена комісія та розпочате внутрішнє службове розслідування по сімейному лікарю Новосинявської АЗП/СМ Кравчук В.І.

Головний  лікар КНП «Старосинявський ЦПМСД»   Н.О.Ананьєва.

2020-04-08 15:47:15