A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Старосинявська селищна рада
Хмельницька область, Хмельницький район

2.Будівництво (капітальний ремонт, реконструкція)

Дата: 06.08.2019 08:50
Кількість переглядів: 1313

                 

 


Коментарі:

Василь
2020-01-27 23:10:30

Доброго дня, можете надати роз'яснення щодо перепідключення існуючих абонентів (споживачів) до мережі реконструйованого водогону, без необхідності отримання ТУ, так як це не нове приєднання а існуюче в рамках програми реконструкції водогону. Адже згідно розяснення НКРЕКП всі роботи (реконструкції, модернізації) існуючих мереж, проводяться балансоутримувачем мереж, та кошти на ці роботи закладені у формулу формування тарифу за послугу. А також згідно Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" ці роботи повинні були бути враховані в проекті реконструкції мереж, з урахуванням споживчих об'ємів кожного абонента окремо. В зв'язку з тим що в системі прозоро відсутня проектно кошторисна-документація до проведеного вами тендеру на виконання робіт з реконструкції водогону прошу вас надати її для ознайомлення у зручний для вас спосіб.

Відповідь адміністратора:

Шановний п.Василю!

1.Щодо проведення перепідключення до мережі водопроводу, то згідно офіційної відповіді керівника КП «Старосинявський ЦВК №1» В.Матіяша, повідомляємо наступне: «Заміна системи водогону у смт. Стара Синява відбувається в зв’язку із критичною зношеністю водопровідних систем, подальша експлуатація яких визнана недоцільною через високу аварійність. Заміна центральних магістралей водогону відбулась в рамках урядової програми «Питна вода» за бюджетні кошти. Підключення споживачів програмою «Питна вода» не передбачене, тому має здійснюватись коштом споживачів, оскільки підприємство не має змоги здійснювати такі підключення за свій рахунок;

підключення споживачів до водогону здійснюється у відповідності до «Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України» затверджених наказом Міністерства з питань житлово–комунального господарства України № 190 від 27.06.2008р.

відповідно до розділу IV «Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України», для приєднання до систем централізованого водопостачання та водовідведення замовнику таких послуг надаються технічні умови. Для одержання технічних умов замовник послуг з централізованого водопостачання та водовідведення подає до виробника таких послуг:

заяву;

опитувальний лист;

ситуаційний план з визначенням місця розташування земельної ділянки на відповідній території.

Технічні умови мають містити графічний матеріал із нанесенням відповідних інженерних мереж та місць приєднання до них об'єкта будівництва.

Вартість послуг з надання технічних умов на приєднання до централізованих систем водопостачання та водовідведення визначається на підставі обґрунтованих трудовитрат та вартості одного людино-дня.

Забороняється будь-яке самовільне приєднання об'єктів водоспоживання до діючих систем централізованого водопостачання та водовідведення (включаючи приєднання до будинкових вводів, внутрішньобудинкових мереж або до мереж споживачів без розробки Технічних умов Виробником послуг - Водоканалом). Однак, якщо споживач має технічні умови, отримав їх раніше при підключені до старого водогону, він може звернутись до Виконавця – Водоканалу з такими технічними умовами і представники Водоканалу внесуть корективи до наявних технічних умов (по новому водогону) безкоштовно.»

 

2. Закон України "Про регулювання містобудівної діяльності" чітко не передбачає даний вид робіт, роз’яснює кілька варіантів.

В усіх проектно-кошторисних документаціях на реконструкції мереж водопроводів, де замовником виступає Старосинявська селищна рада, не враховується підключення кожного абонента до мережі. Після здачі об’єкта в експлуатацію, усі мережі передаються на баланс КП «Старосинявський ЦВК №1», який здійснює підключення до мережі водопроводів. Підключення абонентів до мереж водопроводів є прямою господарською діяльність КП «Старосинявського центрального водоканалу №1».

3. Щодо відсутності у системі ПРОЗОРО проектно-кошторисної документації, повідомляємо, що згідно ст.10 Закону України «Про публічні закупівлі»

1. Замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює на веб-порталі Уповноваженого органу в порядку, встановленому Уповноваженим органом та цим Законом, інформацію про закупівлю, а саме:

оголошення про проведення процедури закупівлі та тендерну документацію - не пізніше ніж за 15 днів до дня розкриття тендерних пропозицій, якщо вартість закупівлі не перевищує межі, встановлені у частині четвертій цієї статті, та не пізніше 30 днів у разі перевищення таких меж;

зміни до тендерної документації та роз’яснення до неї (у разі наявності) - протягом одного дня з дня прийняття рішення про їх внесення або надання роз’яснень;

оголошення з відомостями про укладену рамкову угоду (у разі здійснення закупівлі за рамковими угодами) - не пізніше ніж через сім днів з дня укладення рамкової угоди;

протокол розгляду тендерних пропозицій - протягом одного дня з дня його затвердження;

повідомлення про намір укласти договір про закупівлю - протягом одного дня з дня прийняття рішення про визначення переможця процедури закупівлі;

інформацію про відхилення тендерної пропозиції учасника - протягом одного дня з дня прийняття рішення про відхилення;

договір про закупівлю - протягом двох днів з дня його укладення;

повідомлення про внесення змін до договору - протягом трьох днів з дня внесення змін;

звіт про виконання договору - протягом трьох днів з дня закінчення строку дії договору, виконання договору або його розірвання;

звіт про укладені договори - протягом одного дня з дня укладення договору.

Оприлюднення проектно-кошторисної документації в системі ПРОЗОРО не передбачено.

4. Якщо Ви наполягаєте на розгляді проектно-кошторисної документації, маєте право звернутися до Відділу ДАБК Старосинявської селищної ради з офіційним листом в порядку, зазначеному ст.19 ЗУ «Про доступ до публічної інформації». Запит на інформацію має містити: 1) ім'я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку, якщо такий є;

2) загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;

3) підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

2020-02-19 17:40:42
Любов Іванівна
2019-10-28 16:30:15

Здивована і водначас вражена, що збудували нам в селі таку гарну амбулаторію сімейної медицини. Все упорядковано, чисто, все нове і гарне, якісне, дуже по сучасному виглядає будівля приміщення і двір з плитко. Дуже прошу від усіх жителі Пиляви - найдіть ще нам сімейного лікаря. Будемо дуже вдячні Вам, селищний голова!

Відповідь адміністратора:

                                             Шановна Любове Іванівно!

  На даний час Старосинявскою ОТГ, КНП "Старосинявським ЦПМСД" тривають пошуки сімейного лікаря в Пилявську амбулаторію ЗП СМ. 

Зараз населення обслуговується лікарями ЦПМСД,  працює  регулярно лікар ЦПМСД Чернявська Т.Т., здійснюються виїзди лікарів до пацієнтів похилого віку додому, організовано прийом лікарями в місцевій амбулаторії.

2019-10-30 14:20:24
Володимир з Ожарівки
2019-10-25 13:20:55

У селі в 2016 році ніхто не вірив, що може бути водопровод. У 2019 році його в нас завершили і люди мають воду. Насамперед висловлюю від всіх жителів села Ожарівка та моєї родини Чиж Подяку селишному голові, селишній раді за таку надвагому роботу. Ми тепер з водою! Надіюмося, що скоро регулярно буде працювати лінія освітлення, бо часом вибиває.

Відповідь адміністратора:

                                             Шановний п.Володимире!

  Старосинявська селищна рада дякує Вам за співпрацю. Вашу проблему щодо безперебійного електропостачання (освітлення) вулиці передано до виконання Старосинявському РЕМ.

2019-10-30 14:16:27
Молоді спеціалісти
2019-10-03 18:13:07

Коли громада прийме рішення про забезпечення молодих спеціалістів житлом, які необхідні для обслуговування жителів тергромади усіма послугами?

Відповідь адміністратора:

Щодо вашого запитання Старосинявська селищна рада інформує.

На даний час переважна більшість сфер діяльності Старосинявської ОТГ забезпечені відповідними спеціалістами, установи та організації не потребують додаткового залучення молодих спеціалістів з інших міст. 

  Є дефіцит молодих спеціалістів в медичній галузі, Пилявська амбулаторія сімейної медицини  потребує сімейного лікаря. У новобудові амбулаторії є сучасне житло для родини молодого  спеціаліста з усіма необхідними зручностями.

  У минулі роки дві родини лікарів Старосинявської ЦРЛ отримали дві відомчі квартири як службове житло.

Надалі щодо  прийняття рішення про забезпечення молодих спеціалістів житлом, то дане питання вирішується сесією селищної ради за умови наявності вільного фінансового ресурсу селищного бюджету; першочергово згідно чинного законодавства  Бюджетного Кодексу України видатки селищного бюджету спрямовуються на захищені статті. 

   Як трактує  ст. 55 1. Захищеними видатками бюджету визнаються видатки загального фонду бюджету, обсяг яких не може змінюватися при здійсненні скорочення затверджених бюджетних призначень. 2. Захищеними видатками Державного бюджету України визначаються видатки загального фонду на: - оплату праці працівників бюджетних установ; - нарахування на заробітну плату; - придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів; - забезпечення продуктами харчування (у дитсадках та школах); - оплату комунальних послуг та енергоносіїв ; - забезпечення інвалідів технічними та іншими засобами реабілітації;  та ін.

   Лише після визначення суми на вищевказані статті при умові наявності вільного фінансового залишку депутати селищної ради можуть розглянути дане питання на сесії селищної ради і прийняти відповідні рішення.

2019-10-30 14:14:16
Депутат від жителів смт Стара Синява
2019-10-02 15:29:27

Поясніть, будь ласка, чому різна ціна на індивідуальні підключення до водогону? Більшість жителів вже є абонентами водоканалу багато років, доказом є то, що вони регулярно платять за користування водою. (тобто є платіжки). Навіщо ще раз робити технічні документи, якщо перепідключення до нового водогону, не є проблемою абонентів, а суто робочим питанням водоканалу. Наперед вдячні за відповіді. Жителі смт Стара Синява.

Відповідь адміністратора:

  У відповідь на запит жителів смт. Стара Синява повідомляємо, що виконання технічних умов є необхідною умовою для підключення абонентів до мереж водопостачання згідно п.4.1 – 4.3 наказу №190 від 27.06.2008  «Про затвердження правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України». У цьому ж наказі вказано, що у тарифи на послуги з централізованого водопостачання, водовідведення не враховані витрати на проведення планових періодичних повірок, обслуговування та ремонт квартирних засобів обліку холодної води у тому числі їх демонтаж, транспортування та монтаж після повірки, опломбування та переопломбування лічильників, підключення до нового водогону. Також хочемо зауважити, що якщо у жителів є технічні умови, видані раніше,  то вони коригуються працівниками комунального підприємства безкоштовно.

   Що стосується різних цін на індивідуальні підключення, пояснюємо, що до робіт з під’єднання входять земельні роботи, які здійснюються екскаватором (740 грнгод), тобто у кожного абонента відстань від межі розмежування (місце встановлення водомірного вузла) до місця врізки у центральний водогін різне, тобто різна вартість роботи екскаватора. Також слід звернути увагу на те, що діаметр труби в місці врізки впливає на різницю в цінах на під’єднання, оскільки,  чим більший діаметр труби, тим більша ціна на матеріали, необхідні для робіт по під’єднанню.

З повагою,  Валентин Матіяш, директор  КП«Старосинявський

центральний водоканал №1».                                   

2019-10-03 13:25:49
Максим
2019-08-12 17:33:27

Доброго дня, цікаве питання: зупинка Темп, там щодня проходе потік людей так як там автобусна зупинка, велика кількість магазинів, місце паркування таксі, а сходити в туалет не має куди. Це елементарна річ, це природно, і ось стоїть хтось в очікувані автобуса а "прижало" от кути дітись що будемо робити?

Відповідь адміністратора:

Шановний Максиме!  Діючи в рамках  чинного законодавства, відповідно до пп 9.3.13 п3 «Громадські вбиральні ДБН Б2.2.-5:2011 Благоустрій територій», будівництво громадських вбиралень  (туалетів) із вигребом на території населених пунктів заборонено.
 Вирішення позитивно даного питання буде можливим після будівництва каналізаційної мережі, яку планується прокласти по вул. Грушевського.  При необхідності, враховуючи ваш вислів, можете скористатися  громадськими вбиральнями, які знаходяться в центрі селища, неподалік від зупинки «Темп».

2019-09-12 10:02:45

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь