2.Будівництво (капітальний ремонт, реконструкція)

Дата: 06.08.2019 08:50

Коментарі:

Максим
2019-08-12 17:33:27

Доброго дня, цікаве питання: зупинка Темп, там щодня проходе потік людей так як там автобусна зупинка, велика кількість магазинів, місце паркування таксі, а сходити в туалет не має куди. Це елементарна річ, це природно, і ось стоїть хтось в очікувані автобуса а "прижало" от кути дітись що будемо робити?

Відповідь адміністратора:

Шановний Максиме!  Діючи в рамках  чинного законодавства, відповідно до пп 9.3.13 п3 «Громадські вбиральні ДБН Б2.2.-5:2011 Благоустрій територій», будівництво громадських вбиралень  (туалетів) із вигребом на території населених пунктів заборонено.
 Вирішення позитивно даного питання буде можливим після будівництва каналізаційної мережі, яку планується прокласти по вул. Грушевського.  При необхідності, враховуючи ваш вислів, можете скористатися  громадськими вбиральнями, які знаходяться в центрі селища, неподалік від зупинки «Темп».

2019-09-12 10:02:45