3.Освіта

Коментарі:

Анонім
2019-10-21 15:36:27

Шановний голово громади! Вже розпочатий опалювальний сезон, а в садочку "Зернятко" холодно. Цікаво дізнатись: коли почнуть опалювати приміщення? Чи телефонувати на "гарячу лінію"? Діти мерзнуть і хворіють.

Відповідь адміністратора:

Шановний п.Аноніме!

Відділ освіти, молоді, спорту, культури виконкому селищної ради на Ваше звернення  інформує, що  враховуючи теплу погоду в жовтні до 16- 18 градусів Цельсія надворі, запуск котельні, яка обігріває дитсадок "Зернятко", було відтерміновано до п’ятниці 25.10.2019р.  Із п’ятниці підготовлено  обладнання котельні до роботи і запущено опалення.

2019-10-30 14:22:24
Батьки дітей Старосинявського дитсадочка
2019-09-11 16:40:02

Шановний голова громади, ви нам обіщали перекрити кришу в дитсадку "Зернятко". Зараз суха осінь, гарна погода, то поки ситуація нормальна. Що нам робити, коли підуть дощі?! Коли будуть зроблені роботи із перекриття дитсадочка??

Відповідь адміністратора:

Шановні батьки вихованців Старосинявського дитячого садка «Зернятко»!  У 2018 році Старосинявською ОТГ організовано роботи з розробки робочого проекту «Капітальний ремонт будівлі (термомодернізація)  Старосинявського ДНЗ №1 «Зернятко» по вул.Грушевського,21 в смт. Стара Синява Старосинявського району Хмельницької обл. Замовником будівництва став відділ освіти, молоді, спорту, культури виконкому селищної ради. На виготовлення проектно-кошторисної документації затрачено 37 612 грн. коштів селищного бюджету.
   Селищний голова  з робочою поїздкою  побував у м.Києві.  Представив народному депутату України Віктору Бондарю  відповідну документацію.  У 2019 році завдяки співпраці   Старосинявської ОТГ з народним депутатом  В.Бондарем  надійшли кошти на  соціально-економічний розвиток  Старосинявської ОТГ  з державного бюджету на такі об’єкт:  «Капітальний ремонт будівлі (термомодернізація) ДНЗ №1 «Зернятко» по вул. Грушевського, 21 в смт. Стара Синява - 2 млн. 808 тис. грн.  Минулого тижня  завершилися тендерні процедури на виконання обсягів робіт із перекриття даху  та утеплення дитсадка.  Роботи розпочато. Підрядники роблять усе можливе, щоб роботи провести якісно та швидко.

2019-09-13 16:34:45