A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Старосинявська селищна рада
Хмельницька область, Старосинявський район

4.Культура

Дата: 06.08.2019 08:48
Кількість переглядів: 323

     

 


Коментарі:

Ірина
2019-08-19 22:49:54

Чому мультфільми які показують дітям ввечері всі на російській мові???

Відповідь адміністратора:

Шановна П. Ірино!

Другий рік поспіль, влітку, на площі перед районним будинком культури з вівторка по п’ятницю просто неба безкоштовно транслюються мультфільми та відеофільми. В дискографії будинку культури є чимало фільмів та мультфільмів як на російській, так і на українській мові. Перед переглядом оператор-механік оптичного устаткування пропонує глядачам  на вибір ті чи інші фільми (мультфільми). Тобто, фільми транслюються за бажанням глядачів.

Разом з тим, ми врахуємо Вашу пропозицію, глядачам буде запропоновано більший вибір фільмів та мультфільмів для перегляду на українській мові.


З повагою, Б.Німець

2019-08-22 13:39:19
Вітомський Валерій
2019-08-19 17:19:27

В даних розділах не знайшов пункту про спортивне життя району. Чи можливо спортивне життя району зовсім нікого не цікавить

Відповідь адміністратора:

Шановний Валерію Вітомський! 

Враховуючи Вашу пропозицію, відкриваємо розділ "Спорт"

2019-08-22 13:40:53
Анонімно
2019-08-12 22:11:52

Добрий вечір,прохання відремонтувати дорогу у с.Пилява до кладовища по вул.Чорновола,дорога в жахливому стані!!!!!!!rnВона веде до полів,які обробляє Енселко Агро і інші Агро фірми.rnПросимо вас терміново прийняти міри!!!!Дякую

Відповідь адміністратора:

    Доброго дня! Шановний Аноніме, поставлене вами питання не відноситься до розділу "Культура". 

  Старосинявська селищна рада інформує,  що вулиця В.Чорновола, що в селі Пилява не включена до Програми   «Розвитку будівництва, реконструкції, ремонту  та   утримання вулиць і доріг комунальної власності Старосинявської селищної ради на 2016 - 2019 роки».
Для вирішення поставленої вами проблеми просимо звернутися до депутата вашого округу, щоб він підняв питання щодо ремонту  ділянки дороги на вашій  вулиці  цього населеного пункту. А саме: 1. дана дорога повинна перебувати  у комунальній власності селищної ради; 2. депутат  має  внести пропозицію щодо включення  даної ділянки дороги до Програми  «Розвитку будівництва, реконструкції, ремонту  та   утримання вулиць і доріг комунальної власності Старосинявської селищної ради на 2016 - 2019 роки», після цього селищною радою буде виконано фінансово-кономічні розрахунки  вартості робіт по даному об’єкту;
 3.при  уточненні показників селищного бюджету депутат має внести  пропозицію щодо виділення коштів  для проведення ремонтних робіт , при умови перевиконання  дохідної частини бюджету.
4.як було проголосовано більшістю депутатів  на сесії селищної ради,  при проведенні ремонтних робіт на ділянках  сільських вуличних доріг  першочергово  перевага буде надаватися тим  ділянкам доріг, де наявне співфінансування  процесу ремонтних робіт  місцевими інвесторами, підприємцями, аграріями. 
За умови виконання цих пунктів селищна рада може приступити до початку робіт із вирішення поставленої вами проблеми.
 

2019-09-12 09:55:29
Світлана Дроздовська
2019-08-12 17:25:59

Є дуже актуальне питання від усіх жителів Старої Синяви , так як багато про це говорять , а задати питання мабуть не знають кому , то користуючись нагодою запитую які заходи проводяться для молоді влітку ? Чому не має дискотеки ? У кожному селі є клуб і як мінімум проводять дискотеки для дітей , а діти в нашому селищі обділені .Знаю що відкривали приміщення кінотеатру і там щось проводили , але умов там ніяких , взагалі аварійне приміщення , мені здається потрібно провести якусь реконструкцію придбати нове обладнання зацікавити чимось новим і тоді молодь буде відвідувати даний захід , а так це просто вибачте що так скажу « для галочки» що було.

Відповідь адміністратора:

Шановна п.Світлано! На Ваше запитання про те, які заходи проводяться для молоді селища влітку, повідомляю, що починаючи з червня цього року в приміщенні колишнього кінотеатру «Зоря» працівниками районного будинку культури проводиться безкоштовна дискотека (в червні проводилася щоп’ятниці та щосуботи з 20 год. до 23 год.). Починаючи з липня місяця по даний час, безкоштовна дискотека проводиться щосуботи з 20 год. до 23 год. Також вже другий рік поспіль, влітку на центральній площі селища біля районного будинку культури проходить безкоштовний перегляд фільмів просто неба (вівторок, середа, четвер, п’ятниця о 21 год.). Оголошення про проведення даних заходів знаходяться на офіційному сайті селищної ради, а також біля приміщень районного будинку культури та колишнього кінотеатру. Крім того повідомляю, що структурними підрозділами виконавчого комітету селищної ради протягом червня та липня цього року в селищі було також проведено: • Мистецько – освітянський захід «Віват», на якому талановитим та обдарованим дітям і молоді було вручено сертифікати та премії за рахунок коштів селищного бюджету на загальну суму 24 тис.грн. • Святковий концерт, ігри, конкурси, спортивні змагання до Дня захисту дітей. • Святкова дискотека до Дня молоді. • Круглий стіл в читальному залі центральної районної бібліотеки «До конституції з повагою, до влади з надією». • Участь учнівської молоді селища в обласному етапі Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл (Джура)», де наша команда «Характерники» виборола ІІ місце. • Участь молодих спортсменів району в тренувальних зборах та чемпіонаті України з лижеролерів (наш спортсмен Максим Бондар здобув ІІІ місце). • Безкоштовний концерт американського гурту «Cisco & the Racecars» на сцені районного будинку культури в рамках Проекту «Блуграс в Україні». • Театралізоване дійство на березі річки Іква «Ой на Івана, та й на Купала». • Районний етап Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання», який відбувся в районній дитячій бібліотеці. • Ретро-виставка «Гортаючи забуті сторінки», яка діє протягом усього літа в центральній районній бібліотеці. Також на даний час в центральній районній бібліотеці діють книжкові виставки «Досліджуй світ разом з нами» та «Книжкові новинки». Крім того повідомляю, що начальником відділу культури, національностей, релігії та туризму виконавчого комітету селищної ради підготовлено бюджетний запит про виділення коштів в селищного бюджету на придбання музичної апаратури та проведення ремонтних робіт в приміщеннях клубів і будинків культури, який буде розглядатись депутатами в разі перевиконання показників бюджету. З повагою,заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради С.В.Лакуста

2019-08-12 17:30:11
Анонім
2019-08-12 10:46:13

Доброго дня! Питання з приводу сільського клубу в с. Уласово Русанівка .... приміщення в жахливому стані, книги з бібліотеки валяються насипом в перемішку з сміттям.... невже всім байдуже? Побілити, пофарбувати, підмести і привести книги в порядок багато коштів не потрібно????

Відповідь адміністратора:

Шановний Аноніме! Повідомляю, що на даний час немає можливості провести капітальний ремонт в Уласово-Русанівському сільському клубі, в зв’язку із відсутністю коштів в бюджеті селища. Проте, в червні цього року за кошти місцевого бюджету було проведено поточний ремонт приміщення даного клубу. В літній період в закладі проводяться дискотеки в такі дні: четвер, п’ятниця, субота, неділя з 20 до 23 год. Середня відвідуваність дискотек 10 – 12 осіб. Щодо книг, повідомляю наступне: З базової мережі Уласово-Русанівська сільська бібліотека була виключена у 1997 році. Дійсно, залишилися книги. Дано доручення спеціалісту відділу культури, національностей, релігії та туризму виконавчого комітету селищної ради, вивчити питання списання чи передачі книг у діючі бібліотеки громади. З повагою, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради С. Лакуста

2019-08-12 17:32:06
Алла Чорноморець