A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Старосинявська селищна рада
Хмельницька область, Старосинявський район

1.Благоустрій (дороги, освітлення, ремонт)

Дата: 06.08.2019 08:51
Кількість переглядів: 1755

                                 

 


Коментарі:

Тимофійович М.
2019-11-18 13:35:45

Сам вдячний голові В.Е.Здебському і передаю вдячність від жителів за то, що освітлюєте село Паплинці. Зверніть увагу на малу вуличку села Барвінову. І дуже чекаємо, що знайдете час і кошти доробити водогон у Паплинцях. Спасибі, що працюєте і робите гарну результативну справу для людей!

анонім
2019-11-11 17:29:38

Доброго дня. Коли буде освітлення на інших вулицях Мисюрівки.

Відповідь адміністратора:

   Щодо освітлення вулиць с.Мисюрівка, інформуємо, що Старосинявським РЕМ  проводяться заходи щодо освітлення окремих вулиць с.Мисюрівка відповідно до Програми освітлення населених пунктів Старосинявської селищної ради на 2019-2020р.р.  На даний момент у  селищній раді немає комунального підрозділу, який би займався технічним обслуговуванням та будівництвом вуличних мереж. Тому селищна рада користується згідно договору послугами Старосинявського РЕМ. На технічне обслуговування в цьому році виділено 96 тис.грн.  Для вирішення питання освітлення вулиць в с.Мисюрівка  можете  звернутися до депутата вашого округу, щоб він  порушив це питання  депутатським зверненням і вніс пропозицію до Програми  освітлення населених пунктів Старосинявської селищної ради на 2019-2020 роки , після цього селищною радою буде виконано фінансово-економічні розрахунки  вартості робіт по даному об’єкту; при  уточненні показників селищного бюджету депутат має внести  пропозицію щодо виділення коштів  для проведення таких робіт , при умови перевиконання  дохідної частини бюджету.
Окрім того, як було  підтримано  більшістю депутатів  на сесії селищної ради,  при проведенні робіт з освітлення населених пунктів першочергово  перевага буде надаватися тим  селам,  де наявне співфінансування  процесу виконання  робіт  місцевими інвесторами, підприємцями, аграріями. 
    За умови виконання цих пунктів селищна рада може приступити до початку робіт  із освітлення інших вулиць с.Мисюрівка.


 

2019-11-18 14:29:55
Ольга, смт Стара Синява
2019-11-04 15:48:29

На вулиці Кошового літом геть змило зливами всю дорогу так, що швидка не могла до нас доїхати додому, мали проблеми повністю з розмитою дорогою. Хочемо сказати щиро дякую селищному голові Здебському Віталію Едуардовичу за те, що знайшов можливості висипати щебенем і полатати дорогу на Кошового. Тепер можна без зайвого переживання їздити і не має перешкод для руху транспорту. Дякую від всіх жителів вулиці Кошового!

Макс
2019-09-12 19:41:58

Іква замулюється забруднюється, чи планується її очищення ? дякую.

Відповідь адміністратора:

Шановний п.Максе! Заходи з охорони малих річок визначено у ст. 80 Водного кодексу України. Зокрема, з метою охорони водності малих річок забороняється:

1) змінювати рельєф басейну річки;

2) руйнувати русла пересихаючих річок, струмки та водотоки;

3) випрямляти русла річок та поглиблювати їх дно нижче природного рівня або перекривати їх без улаштування водостоків, перепусків чи акведуків;

4) зменшувати природний рослинний покрив і лісистість басейну річки;

5) розорювати заплавні землі та застосовувати на них засоби хімізації;

6) проводити осушувальні меліоративні роботи на заболочених ділянках та урочищах у верхів’ях річок;

7) надавати земельні ділянки у заплавах річок під будь-яке будівництво (крім гідротехнічних, гідрометричних та лінійних споруд), а також для садівництва та городництва;

8) здійснювати інші роботи, що можуть негативно впливати чи впливають на водність річки і якість води в ній.

Здійснення комплексних заходів щодо збереження водності річок та охорони їх від забруднення і засмічення здійснюють водокористувачі та землекористувачі, землі яких знаходяться в басейні річок.

  Відповідно до статті 6 ВКУ води (водні об’єкти) є виключно власністю українського народу і надаються тільки у користування.

 Стаття 86 ВКУ деталізує, що на землях водного фонду можуть проводитися роботи, пов’язані з будівництвом гідротехнічних, лінійних та гідрометричних споруд, поглибленням дна, видобуванням корисних копалин (крім піску, гальки і гравію в руслах малих та гірських річок), розчисткою русел річок, каналів і дна водойм, прокладанням кабелів, трубопроводів, інших комунікацій, а також бурові та геологорозвідувальні роботи.

Місця і порядок проведення зазначених робіт визначаються відповідно до проектів, що погоджуються з обласними, Київською, Севастопольською міськими державними адміністраціями, органом виконавчої влади Автономної Республіки Крим з питань охорони навколишнього природного середовища, центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері розвитку водного господарства (крім робіт на землях, зайнятих морями), та центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері геологічного вивчення та раціонального використання надр.

   Щодо  розчистки русла р.Ікви,  дана річка не є в переліку комунальної власності селищної ради,  питання розчистки  її русла актуальне, але підлягає певній процедурі.  Старосинявська ОТГ   має право звернутися з пропозиціями відносно розчистки русла річки  до Програми розвитку водного господарства України, надати пропозиції, і при врахуванні фінансового ресурсу під дану програму можливо розпочати роботи з розчистки русла.

2019-10-02 15:09:46
Макс
2019-09-12 19:39:41

Доброго дня, чи розглядали можливість відчуження колишнього завода темп, а саме частини де раніше був костел, і передачі її католицькі громаді чи ще якому фонду для відновлення і створення хоч 1 туристичної принади ?

Відповідь адміністратора:

   Шановний п.Максе! Старосинявська селищна рада (ОТГ) дії в межах чинного законодавства, керуючись Законом України  «Про місцеве самоврядування в Україні» стаття 60. Право комунальної власності (Частина перша статті 60 із змінами, внесеними згідно із Законом N 997-V від 27.04.2007 } - підставою для набуття права комунальної власності є передача майна територіальним громадам безоплатно державою, іншими суб'єктами права власності, а також майнових прав, створення, придбання майна органами місцевого самоврядування в порядку, встановленому законом.

   Згідно п.6. «Доцільність, порядок та умови відчуження об'єктів права комунальної власності визначаються відповідною радою» та п. 9. «Сільські, селищні, міські, районні в містах ради мають право: 1) вносити пропозиції про передачу або продаж у комунальну власність відповідних територіальних громад підприємств, установ та організацій, їх структурних підрозділів та інших об'єктів, що належать до державної та інших форм власності, якщо вони мають важливе значення для забезпечення комунально-побутових і соціально-культурних потреб територіальних громад» Старосинявськак селищна рада не  може ставити питання відчуження приміщення колишнього заводу «ТЕМП» у комунальну власність у зв’язку з тим, що із 2006р.  майно (вказане вами приміщення) належить до приватної власності двох осіб. Тому  фізична чи юридична особа, громадська організація може звернутися до власників з питань  оренди чи  передачі  цього приміщення католицькі громаді чи ще якомусь  фонду для відновлення і створення  туристичної принади. Контактні дані власників приміщення знаходяться на фасаді приміщення  колишнього заводу «ТЕМП».

2019-10-04 16:35:56
Віктор
2019-08-30 15:12:55

Цікаво, чи є в планах селищної Ради ремонт дороги по вулиці Горького, що в центрі Синяви (яка веде до кладовища)? Чи бував там хтось, чи взагалі, бачив стан тієї дороги?

Відповідь адміністратора:

Дорога Стара Синява – Травневе знаходиться на балансі ДП Служби місцевих автомобільних доріг у Хмельницькій області. Відповідно до звернення селищної ради та районної державної адміністрації до Хмельницької ОДА щодо ремонту даної дороги в серпні поточного року розпочато ремонтні роботи. В цьому році планується відремонтувати 2,4 км. дороги, зокрема від початку вул.Горького що у смт.Стара Синява до кладовища. В наступному році планується продовження робіт на даній ділянці дороги.

З понеділка, тобто 2 вересня, будуть проводитися роботи з укладання асффальто – бетонного покриття по вул. Горького.

2019-09-02 10:51:46
Жителі вулиці Набережна
2019-08-15 18:55:27

Добрий день, шановне керівництво селища. Вже два роки жителі нашої вулиці, яка розташована в центрі селища, чекають, коли здійсниться Ваша обіцянка - і нарешті висиплять хоча б щебенем нашу вулицю. Так вже сталося, що більше 20 років нашу вулицю ніхто не ремонтував. А розміщена вона біля притоки річки Іква. І після того, як вели нашою вулицею водогін, після кожного дощу ми страждаємо, бо наша дорога перетворюється на суцільне болото. Шановний Вітаю Едуардовичу, просимо Вас посприяти ремонту вулиці Набережна.

Відповідь адміністратора:

 Шановні жителі вулиці Набережна! Вулиця Набережна, що в смт. Стара Синява,  не включена до Програми   «Розвитку будівництва, реконструкції, ремонту  та   утримання вулиць і доріг комунальної власності Старосинявської селищної ради на 2016 - 2019 роки»
Для вирішення питання ремонту цієї вулиці можете  звернутися до депутата вашого округу, щоб він підняв питання щодо ремонту  ділянки дороги . А саме: 1. дана дорога повинна перебувати  у комунальній власності селищної ради; 2. депутат  має  внести пропозицію щодо включення  даної ділянки дороги до Програми  «Розвитку будівництва, реконструкції, ремонту  та   утримання вулиць і доріг комунальної власності Старосинявської селищної ради на 2016 - 2019 роки», після цього селищною радою буде виконано фінансово-кономічні розрахунки  вартості робіт по даному об’єкту;
 3.при  уточненні показників селищного бюджету депутат має внести  пропозицію щодо виділення коштів  для проведення ремонтних робіт , при умови перевиконання  дохідної частини бюджету.
4.як було проголосовано більшістю депутатів  на сесії селищної ради,  при проведенні ремонтних робіт на ділянках  сільських вуличних доріг  першочергово  перевага буде надаватися тим  ділянкам доріг, де наявне співфінансування  процесу ремонтних робіт  місцевими інвесторами, підприємцями, аграріями. 
За умови виконання цих пунктів селищна рада може приступити до початку робіт із поточного ремонту вул. Набережної в смт Стара Синява..
 

2019-09-12 11:25:42
Анонім
2019-08-14 07:56:34

Зробіть ремонт дороги у с. Пилява від центру до кладовища??? Вже Не можливо покійника довезти!!!

Відповідь адміністратора:

 Шановний п.Аноніме!  Нагадуємо, що звернення, оформлені без  підписання автором   (авторами) імені, прізвища, а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає (ч. 1 ст. 8 Закону  України «Про звернення громадян» від 02.10.1996 № 393).

  Проте, Старосинявська селищна рада інформує, до дана ділянка дороги не включена до Програми   «Розвитку будівництва, реконструкції, ремонту  та   утримання вулиць і доріг комунальної власності Старосинявської селищної ради на 2016 - 2019 роки»
Для вирішення питання ремонту цієї вулиці можете  звернутися до депутата вашого округу, щоб він підняв питання щодо ремонту  ділянки дороги . А саме: 1. дана дорога повинна перебувати  у комунальній власності селищної ради; 2. депутат  має  внести пропозицію щодо включення  даної ділянки дороги до Програми  «Розвитку будівництва, реконструкції, ремонту  та   утримання вулиць і доріг комунальної власності Старосинявської селищної ради на 2016 - 2019 роки», після цього селищною радою буде виконано фінансово-кономічні розрахунки  вартості робіт по даному об’єкту;
 3.при  уточненні показників селищного бюджету депутат має внести  пропозицію щодо виділення коштів  для проведення ремонтних робіт , при умови перевиконання  дохідної частини бюджету.
4.як було проголосовано більшістю депутатів  на сесії селищної ради,  при проведенні ремонтних робіт на ділянках  сільських вуличних доріг  першочергово  перевага буде надаватися тим  ділянкам доріг, де наявне співфінансування  процесу ремонтних робіт  місцевими інвесторами, підприємцями, аграріями. 
За умови виконання цих пунктів селищна рада може приступити до початку робіт із поточного ремонту даної ділянки дороги.
 

2019-09-12 11:33:09
Світлана Григорівна Федюченко
2019-08-13 23:07:51

Добрий вечір! Чому видаляються коментарі?! Коли збираєтеся ремонтувати відрізок дороги від центру села. ПИЛЯВА до кладовища. Все розбито.

Відповідь адміністратора:

Шановна  п. Світлана Григорівна!  Жодне звернення  до розділу «ЗАПИТУЄТЕ –ВІДПОВІДАЄМО» не видаляється, надається повна чітка відповідь спеціалістами,  фахівцями відповідної галузі. 

2019-09-12 10:06:28
Наталя
2019-08-12 22:51:41

Скажіть будь ласка вулиця Шевченка в Старій Синяві обїздною. Але в темну пору на невеликій вулиці горить тільки один фонар. На більше що грошей не вистачило?

Відповідь адміністратора:

Шановна п.Наталіє! Стосовно вуличного освітлення вул. Шевченко, що у смт. Стара Синява.  У селищній раді немає комунального підрозділу,  який би займався технічним обслуговуванням та будівництвом вуличних мереж. Тому селищна рада користується згідно договору послугами Старосинявського РЕМ. На технічне обслуговування в цьому році виділено 96 тис.грн.  Дано доручення провести технічне обслуговування  ліній вуличного освітлення селища. 

2019-09-12 11:37:00
Анонімно
2019-08-12 21:58:17

Доброго дня. Скажіть коли буде відремонтована дорога по вул. Шевченка що в Синяві, вона вже в щент розбита. Зробили її об'їздною а відремонтувати так як потрібно забули... Тільки очі замилюєте посипаючи щебенем а перезимувавши дороги знову немає.

Відповідь адміністратора:

Щодо проведення поточного ремонту вул.Шевченка у смт Старій Синяві. У 2016 році  селищною радою   організовано та проведено поточний ремонт вул.Шевченка у Старій Синяві.  Роботи на цій ділянці дороги виконано селищною радою  із залученням інвесторів –  БФ "Разом з КЕРНЕЛ",  котрий посприяв в ремонті вулиці, забезпечивши матеріалами – щебенем та мучкою. Голова громади   забезпечив виконання робіт, один із приватних  підприємців  залучив  для роботи  власну техніку.
  У переліку вуличних доріг комунальної власності селищної ради  поточного ремонту потребують більше 130  доріг. Тому тільки рішення депутатів селищної ради та затверджене  відповідне фінансування надалі вирішить першочерговість проведення ремонту доріг громади.  

2019-09-12 18:33:18
Анонімно
2019-08-12 16:49:19

Доброго дня. Скажіть будь ласка коли вже нарешті дороблять вулицю Павлика Морозова у селі Заставці? Вже роками засипають камінь, а до асфальту діло не доходить. Але на карті асфальт лежить уже років 15 , якщо не більше. Коли це буде реальністю, а не лише малюнком на карті?

Відповідь адміністратора:

Шановний п.Аноніме!    Нагадуємо, що звернення, оформлені без  підписання автором  (авторами) імені, прізвища, а також такі, з яких неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає (ч. 1 ст. 8 Закону  України «Про звернення громадян» від 02.10.1996 № 393).
Проте, селищна рада інформує, що вулиця Павлика Морозова. що у с. Заставці не включена до «Програми розвитку будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності Старосинявської селищної ради на 2016 – 2019 роки», так як є дорогою загального користування місцевого значення і  знаходиться на балансі державного підприємства «Служби місцевих автодоріг».
    Селищна рада у 2018 році звернеться до керівництва ДП «Служби місцевих автомобільних доріг» про виділення коштів та проведення ремонтних робіт по вул. Миру, вул.Палика Морозова та вул. Матросова у с. Заставці. Проте, як повідомило керівництво «Служби місцевих автомобільних доріг» в зв’язку з відсутністю належного фінансування кошти не були виділені для проведення ремонтних робіт. Не передбачені кошти і в поточному році.
     Вразі включення до плану ремонтних робіт даних вулиць ДП, в свою чергу, селищна рада з метою часткового співфінансування, вишукуватиме власні кошти та звернеться до керівників тих сільськогосподарських підприємств,  які орендують земельні паї для вирощування сільськогосподарської продукції у мешканців даних вулиць про виділення коштів для придбання матеріалів для поточного ремонту вулиць за договорами соціального партнерства.
 

2019-09-12 18:46:15
Анонім
2019-08-12 14:35:23

Дуже дивно, що ремонт відбувся по вулиці Щорса, адже я проживаю на ній, і ніякої дороги біля свого будинку я не бачу. 1400 м ви вказали, тоді потрібно було врахувати те, що ця вулиця має більшу протяжність. Хотілося щоб ви були більш уважнішими до місцевого населення, та не водили людей, які мало на цьому питанні розуміються, тому що більшість людей це люди по жилого віку, в оману. Дякую

Відповідь адміністратора:

Шановна п.Анонімна! Щодо ремонту вуличних доріг в с.Ілятка, повідомляємо, що згідно Протоколу сходу села Ілятка, який відбувся 25 січня 2018 року, було зазначено відремонтувати найперше вулиці Корольова та Щорса (до Вашого відома, рішенням сесії селищної ради у 2018 р. цю вулицю перейменували на Бузкова).  За це проголосовано жителями села. У травні в с.Ілятка державне підприємство «Хмельницький облавтодор» філія «Старосинявський райавтодор», (начальник філії Микола Мартинюк) розпочали ямковий ремонт доріг. Старосинявською селищною радою заключено договір на виконання робіт із філією "Старосинявський райавтодор." Згідно договорів соціального партнерства із Старосинявською селищною радою до робіт долучилося ФГ «Новосинявське» (керівник Сергій Кравчук), яким організовано вивіз верхняку на сільські вуличні дороги населеного пункту; СФГ «Поділля» (керівник А.Сопрук), який надав транспорт для вивезення щебіню на сільські дороги; орендарі землі в селі Ілятка – ТОВ «АгроІнвестЗерно», які теж надали техніку для вивезення мучки з кар’єру до с.Іллятки. Висипали ті сільські дороги на вулицях Корольова, Бузкова (колишня Щорса), протяжність яких становить 1400 м., як зазначено було в Протоколі сходу села. Виконано роботи відповідно до обсягу наявного фінансування.

2019-09-12 18:39:57
Анонім
2019-08-12 10:39:51

Доброго дня! Коли буде освітлення вулиць в с. Уласово Русанівка?

Відповідь адміністратора:

  Щодо освітлення вулиць с.Уласово-Русанівка, інформуємо, що у  селищній раді немає комунального підрозділу, який би займався технічним обслуговуванням та будівництвом вуличних мереж. Тому селищна рада користується згідно договору послугами Старосинявського РЕМ. На технічне обслуговування в цьому році виділено 96 тис.грн.  Для вирішення питання освітлення вулиць в с.Уласово-Русанівка  можете  звернутися до депутата вашого округу, щоб він  порушив це питання  депутатським зверненням і вніс пропозицію до Програми  освітлення населених пунктів Старосинявської селищної ради на 2019-2020 роки , після цього селищною радою буде виконано фінансово-економічні розрахунки  вартості робіт по даному об’єкту; при  уточненні показників селищного бюджету депутат має внести  пропозицію щодо виділення коштів  для проведення таких робіт , при умови перевиконання  дохідної частини бюджету.
Окрім того, як було  підтримано  більшістю депутатів  на сесії селищної ради,  при проведенні робіт з освітлення населених пунктів першочергово  перевага буде надаватися тим  селам,  де наявне співфінансування  процесу виконання  робіт  місцевими інвесторами, підприємцями, аграріями. 
За умови виконання цих пунктів селищна рада може приступити до початку робіт  із освітлення вулиць с.Уласово-Русанівка.
 

2019-09-12 12:22:07
Віталій
2019-08-10 16:46:57

Доброго дня. Цікавить питання вуличного освітлення по вул. Івасюка, Романенка, Валі Котика, Зарічна, що у Старій Синяві. Темінь повна. Писали звернення В.Здебському, відповідь дали, що немає коштів. Скажіть будь ласка, коли ж ці стандартні відписки перейдуть у конкретні справи для мешканців громади. Почитаєш новини громади, аж радієш як все розвивається і благоустрій йде вгору, і кошти десь беруться, а звернешся за допомогою з простим проханням освітлення вулиці для мешканців, так "коштів немає". Цікаво як це, одним кошти є, а іншим немає.

Відповідь адміністратора:

Рішенням сорок першої чергової сесії селищної ради від 18 грудня 2018 р. № 10/2018 затверджено «Програму вуличного освітлення населених пунктів Старосинявської селищної ради на 2019 – 2020 роки» .

Рішенням сесії селищної ради від 27.06.2019 №19/2019 «Про внесення зміни та доповнень до рішення сорок першої сесії від 18.12.2018 р. № 10/2018 «Про затвердження програми вуличного освітлення населених пунктів Старосинявської селищної ради на 2019 -2020 роки» не включено встановлення вуличного освітлення по вулицях Івасюка, Романенка, В.Котика що у смт. Стара Синява.

З метою вирішення даного питання пропонуємо Вам звернутися до депутата вашого округу для внесення змін та доповнень до заходів програми освітлення.

Звертаємо Вашу увагу на те, що розділом шостим «Програми» передбачено фінансування заходів з селищного бюджету в першу чергу буде здійснюватися за умови їх співфінансування, що повинно становити не менше 30 відсотків від загальної вартості, незалежно від наявності освітлення у населеному пункті.

2019-08-30 16:01:59
Ольга Миколаївна Онищук
2019-08-07 17:45:31

Цікаво, через який час будуть написані відповіді на коментарі, бо вже доба пройшла,а ніхто не відповів....

Відповідь адміністратора:

Шановна п.Ольга Миколаївна! Щоби підготувати відповіді на  ваші звернення, необхідно опрацювати програми розвитку, фінансові документи та плани  виконання робіт, затвердженні сесією селищної ради. Зігдно ЗУ "Про звернення громадян" для чіткої обгрунтованої відповіді на питання, які потребують опрацювання великої кількості документів, надається додатково час на опрацювання.

2019-09-12 12:12:36
Анонім
2019-08-06 23:28:59

Коли у С. Ілятка допрацюють дорогу??? Цікаво, що перед виборами зробили лише частку, а про іншу забули. Будь ласка коли щось починаєте робити, довотьте до кінця. Тому що за подібні витівки досить швидко втратите довіру людей одного села, згодом іншого, потім третього... Задумайтеся, та починайте нарешті щось робити справді думаючи про людей! Дякую

Відповідь адміністратора:

Щодо ремонту вуличних доріг в с.Ілятка, повідомляємо, що згідно Протоколу сходу села Ілятка, який відбувся 25 січня 2018 року, було зазначено відремонтувати найперше вулиці Корольова та Щорса. За це проголосовано жителями села. У травні в с.Ілятка державне підприємство «Хмельницький облавтодор» філія «Старосинявський райавтодор», (начальник філії Микола Мартинюк) розпочали ямковий ремонт доріг. Старосинявською селищною радою заключено договір на виконання робіт із філією "Старосинявський райавтодор." Згідно договорів соціального партнерства із Старосинявською селищною радою до робіт долучилося ФГ «Новосинявське» (керівник Сергій Кравчук), яким організовано вивіз верхняку на сільські вуличні дороги населеного пункту; СФГ «Поділля» (керівник А.Сопрук), який надав транспорт для вивезення щебіню на сільські дороги; орендарі землі в селі Ілятка – ТОВ «АгроІнвестЗерно», які теж надали техніку для вивезення мучки з кар’єру до с.Іллятки. Висипали ті сільські дороги на вулицях Корольова, Бузкова (колишня Щорса), протяжність яких становить 1400 м., як зазначено було в Протоколі сходу села.

2019-08-12 17:17:24
Big Brother
2019-08-06 17:58:15

Коли буде відновлено ділянку дороги Пасічна-Ладиги.rnНе можливо їздити!

Відповідь адміністратора:

Селищна рада інформує, що  ділянка дороги "Пасічна-Ладиги" (через с.Пасічну)  не включена до «Програми розвитку будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності Старосинявської селищної ради на 2016 – 2019 роки», оскільки  є дорогою загального користування місцевого значення і  знаходиться на балансі державного підприємства «Служби місцевих автодоріг» м.Хмельницький.
    Селищна рада у 2018 році звернулася до керівництва ДП «Служби місцевих автомобільних доріг» про виділення коштів та проведення ремонтних робіт на даній ділянці дороги.  Також селищний голова звернувся до інвесторів ТОВ "ЕлеваторБудІнвест" з проханням  допомогти відремонтувати цю ділянку дороги. На даний час прогрейдеровано узбіччя, розчищено  гілля.  Роботи буде продовжено із віднаходженням додаткового фінансового ресурсу підприємства та  ДП «Служби місцевих автомобільних доріг».  У 2019 р. не передбачені кошти  на ці види доріг .
     Вразі включення до плану ремонтних робіт даних вулиць ДП, в свою чергу керівництва ТОВ "ЕлеватоБудІнвест" з метою часткового співфінансування, вишукуватимуть   кошти для проведення ремонту даної ділянки дороги. 

2019-09-12 12:02:27
Онищук Ольга Миколаївна
2019-08-06 15:55:44

Доброго дня. Цікавлять строки ремонту відрізку дороги Адампіль-Ладиги,зокрема ділянка через с.Пасічна. Коли планується асфальтування основної частини,яка має бути товщина шару і чи буде надана гарантія на покриття? Дякую за відповідь

Відповідь адміністратора:

Доброго дня! Ваші звернення розглянуто. Інформуємо наступне: щодо ремонту автодороги "Пасічна -Ладиги", то дана дорога знаходиться на балансі Державного підприємства "Служба місцевих автодоріг" м.Хмельнницький. Старосинявська селищна рада звернулася з офіційним запитом до ТОВ "ЕлеваторБудІнвест" з листом-проханням відремонтувати дану ділянку дороги. Керівництво підприємства вирішило за власні кошти провести капітальний ремонт дороги, який планується завершити до кінця 2019 року при наявності фінансових можливостей підприємства. На даний час уже зроблено узбіччя на ділянці автодороги, зроблено вирубку дерев, укріплено обочини, зроблено ямковий ремонт до с.Пасічна.

2019-08-12 17:18:05

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь