Тиждень знань з безпеки життєдіяльності

Дата: 16.11.2018 17:05

16 листопада в рамках Тижня знань з безпеки життєдіяльності рятувальники завітали до загальноосвітньої школи с. Пилява Старосинявського району, аби вкотре нагадати школярам основні правила пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності.

Під час уроку надзвичайники наголосили, що ігри з вогнем є вкрай небезпечними, адже можуть призвести до пожежі. Діти також дізналися від вогнеборців і про надзвичайні ситуації, що найчастіше виникають з настанням холодів, та що робити, аби не впустити вогонь до своєї домівки. Крім того, ДСНСівці продемонстрували школярам, як користуватись вогнегасниками, та навчили діям у разі небезпеки, вкотре нагадавши номер екстреного виклику Служби “101”