Оперативне зведення про кримінальні правопорушення, події та повідомлення які надійшли в період з 08.00 год. 08.11.2016р. по 08.00 год. 09.11.2016р. на території Старосинявського району

Дата: 09.11.2016 15:52

1. В ніч на 08 листопада ц.р. в с.Пасічна по вулиці Колгорспній,15 невстановлена особа шляхом зриву шиферу на покрівлі проникла в складське приміщення ДПДГ "Пасічна", звідки здійснила крадіжку електромоторів. Сума завданого збитку встановлюється.  З місця події слідів не вилучено.

2. В ніч на 05 листопада ц.р. в смт. Стара Синява по вулиці Ів. Франка гр. Дубчак Л.М. 1983 р.н.  місцева жителька з власної необережності втратила свій мобільний телефон марки "SAMSUNG GAIAXY J2",ім.352502082222034. Факт крадіжки заперечує. Раніше до ВП не зверталась.

Старший інспектор-черговий  Старосинявського ВП ГУНП в Хмельницькій  області майор  поліції                           Кот О.І.
09.11.2016р.